Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tutanak Çevirisi

Tutanaklar, insanların hayatında pek çok farklı alanda ortaya çıkan bir belge olarak gösterilebilir. Kaza durumlarında, toplantılarda, mahkemelerde ve benzeri yerlerde herhangi bir durumun yazılı olarak ifade edilmesini sağlar. Firmamız tarafından bu ve benzeri belgeler için tutanak çevirisi sağlanır. Firmamız bu alanda her dilde çeviri yapması ile ön plana çıkıyor. Bu çevirileri yapan kişiler ise alanında uzman ve deneyimli kişilerdir.

 

Güvenilir Tutanak Tercüme Hizmeti

 

Tutanaklar genel olarak önemli belgeler olduğu için tercümesinin mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor. İşte firmamız bu alanda fazlasıyla ön plana çıkarak doğru ve eksiksiz bir şekilde tutanak çevirisi sağlıyor. En önemli tercüme hizmetlerinden birisi olması ile ön plana çıkan bu işlem, firmamız tarafından en iyi şekilde yerine getiriliyor.

 

Tutanak Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Alanında uzman ekiplerimiz, tutanakların tercümesini titiz bir çalışma süreci ile yapar. Aklınıza gelebilecek her türlü tutanak çevirisi için bizden hizmet alabilirsiniz. Bilirkişi tutanağı, arama tutanağı, hastane raporları, otopsi tutanakları, sınav tutanakları, tespit tutanakları ve benzeri çok sayıda tutanak belgesinin tercümesini profesyonel olarak sağlarız.

 

Uygun Fiyatlı Tutanak Tercümesi

 

Tutanakların çevirisini oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz her dile çeviri için bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile tutanak çevirisi yaptırmak için 0216 606 29 38 numaramızdan bizi arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile bu işlemi en iyi şekilde yerine getiririz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.