Uluslararası Arenada Şirketinizin Yanındayız.

Şirketiniz için profesyonel çeviri hizmeti almak ve kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Kurumsal Tercüme

 

Tercümede bilindiği gibi, en çok üzerinde durulması gereken konu, doğru ve titiz çalışma neticeleridir. Bu kapsamda; deneyimli geçmişimiz ve seçkin referanslarımız doğrultusunda, eksiksiz ve sorunsuz kurumsal tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Kurumsal bazda ihtiyaç duyduğunuz çeviriler için birden çok alana gitmek yerine, kurumsal tercüme ayrıcalıklarımızdan yararlanarak kaliteli hizmet beklentilerinizi güvenle karşılayabilirsiniz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

Geniş bir çeviri hizmet yelpazesiyle birlikte, kişisel çeviri ihtiyaçlarınızın yanı sıra; kurumsal tercüme ihtiyaçlarınıza da güvenle karşılık bulabilirsiniz.

Şirket ya da işletmenizin ihtiyaç duyduğu profesyonel çeviri beklentilerinizde yalnızca bir telefon uzaklığında yanı başınızda yer almaktayız.

Bu bağlamda; öncelikle titizlikle sağlanan tercümelerimiz ile, sorunsuz neticeler alabilmeniz de son derece mümkündür.

 

Titiz Tercüme Kalitesi

 

İş dünyasını yakından takip eden kurumsal tercüme hizmetimizle, dilediğiniz sektör için kurumsal bazda tercüme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca; doğru kaynak kullanımı ve titiz çalışma prensibini ilke edindiğimiz için, sorunsuz ve kaliteli çeviri olanaklarından da hızlı bir biçimde yararlanabilmeniz mümkündür.

 

Uzman Kadro Kesintisiz Yanınızda

 

Proje takvimi ve bilgilendirme sağlayarak çevirilerinizin hangi adımda olduğu hakkında da hizmetimizden kolaylıkla bilgi alabilmektesiniz. Bu kapsamda; uzman kadromuz ile birlikte, sizlere en kısa sürede tercüme ihtiyaçlarınız karşılanır.

Benzer nitelikte; çevirmen onayına kadar geniş ve hızlı bir süreç dahilinde gerçekleştirilen hizmetimiz ile ayrı noktalara birden fazla harcama yapma sorunlarınızı da geride bırakabilmek için 0216 606 29 38 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.