Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tebligat Çevirisi

Tebligat Kanunu ve Tebligat Tüzüğüne göre ülkemizden yurtdışına ve tam tersi olacak şekilde tebligat ile ilgili konular açıklanmıştır. Tebligat çevirisi ülkelerin kendi kanunları çerçevesinde yürütülür. Bu nedenle Tebligat Kanunu ve Tebligat Tüzüğü açıklamaları yurtdışı ile ilgili konularda yetersizdir.

 

Tebligat Çevirisi Hizmetleri

 

Tebligat çevirisi işlemlerinde hukuki bilgiler gereklidir. Tebligatların çevirisinde profesyonel tercümanlarımız hukuki kurallara uygun bir şekilde çeviri işlemini gerçekleştirir. Tebligat çevirisi için firma arayışı içerisindeyseniz uzman tercümanlarımız ile sizlere en iyi tercüme hizmetini vermek adına hazır bekliyoruz. Tebligat ve diğer hukuki çeviri işlemleri için büromuz tercümanlarından hizmet alabilirsiniz. Tercümanlarımız Türkçe Arnavutça, Almanca, Fransızca gibi çeşitli dillerde çeviri hizmeti verir. Pek çok dilde hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek tercüme işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

 

Tebligat Çevirisi Bürosu

 

Tebligat çevirisi hizmeti 1965 Lahey Tebligat Sözleşmesine ve 184 numaralı forma göre Türkçe ve diğer ülkenin dilinde olacak şekilde iki nüsha şeklinde düzenlenir. Yabancılar için hazırlanan tebligatta, tebligat talebi ve ek belgelerin bulunduğu bir nüsha bulunur. Tebligat çevirisi yapılacak olan dilde belge çevrildikten sonra noter onaylı olan bir nüsha dosyaya eklenmelidir.

 

Tebligat Çeviri Fiyatları

 

Adli ya da adli olmayan evrakların yabancı ülkelerde tebliği amacı ile doldurulan belge form 184 şeklinde isimlendirilir. Bu konuda yeminli tercüme hizmeti almak için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli tercümanlarımız tebligat çevirisi hizmetlerini uygun fiyatlara verir. 0216 606 29 38 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.