Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kontrat Çevirisi

Kontrat çevirisi her şeyin online olarak halledildiği günümüzde artık belgeleriniz de online tercüme merkezi ile profesyonel olarak çevriliyor. İngilizce, Yunanca ve Osmanlıca gibi dillerin beraberinde pek çok dili en iyi İngilizce çeviri merkezi olarak hizmet veren online tercüme bürosu yabancı dil tercüme merkezi olarak farkını sektördeki öncü konumuyla ortaya koyuyor.

 

Online Tercüme Merkezi Platformu

 

Kontrat çevirisi online tercüme merkezi profesyonel tercüman ekibi ile akademik tıbbi hukuki medikal ve teknik belgelerin tercümesi yanında pazarlama çevirisi gümrük yükleme çevirisi web sayfası çevirisi de lokalizasyonu gibi uzman bilgisi gerektiren her türlü siparişinizi en kaliteli hizmet veren en uygun çeviri merkezi fiyatları ile gerçekleştirilir.

 

Noter Yeminli Tercüme Merkezi

 

Kontrat çevirisi ofisinin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hizmet ağına katmış olduğu 7/24 online çeviri hizmeti ile çeviri ihtiyaçlarını tek bir tıkla karşılaması artık çok pratiktir. Ücretli çeviri merkezi size Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursanız olun tercüme hizmeti sunar.

 

Profesyonel Çeviri Hizmeti

 

Kontrat çevirisi uzman çevirmen kadrosunun bilgi ve birikimi ve deneyimi ile hizmet sunan online tercüme merkezi çevirmen istihdamında oldukça dikkatli ve titiz davranır. Profesyonel çeviri hizmeti vermenin yolu uzman çevirmem kadrosundan geçtiğinin farkında olan yabancı dil tercüme merkezi çevirmenleri seçerken onları kapsamlı bir değerlendirmeden geçirir ve zorlu bir sınava tabi tutar. Detaylı bilgi almak için 0 216 606 2938 numaralı telefonu arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.