Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Şirket Profili Çevirisi

 

Şirket profili denen özel belgeler şirketiniz hakkında bütün detayları içeren bir belgedir. Şirket pazarlama planı için de özel olarak hazırlanır. Özellikle potansiyel müşteriler üzerinde şirketiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmak için önemlidir. Şirketinize ait misyon, vizyonu, işlem hacimleri, büyüklüğü, tarihi, başarıları, hatta toplumsal projeleri dahi yer alır. O şirketin tam olarak hangi alanlarla ile ilgilendiği, şirketin ürün ve hizmetlerini içeren bir belgedir. Teknik bir belge olup dilediğiniz takdirde yabancı firmalara kendinizi tanıtmak için yabancı dillerde Şirket Profili Çevirisi yapılır.

 

Şirket Profili Çevirisi Neden Gereklidir?

 

 

Şirket Profili Çevirisi ile beraber özellikle verilen bu hizmet uluslararası piyasada yer almak için tercih edilebilir. Ya da iki ulusal firmanın ortaklarından biri yabancı olduğu için genellikle dünya genelinde kabul görmüş bir yabancı dile de çevrilebilir. Örneğin internet sitenize bir veya birden fazla yabancı dile çevrilerek konulması için Şirket Profili Çevirisi yaptırılabilir.

 

 

Şirket Profili Çevirisi

 

 

Şirket Profili belgeleri resmi bir evraktır. Ancak bazı yerlerinde daha samimi ve gündelik dile uygun söz ve söz öbekleri de parçanın anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde eklenmektedir. Bu yüzden Şirket Profili Çevirisi yaptırılırken bu tür anlam bütünlüğü ve parçanın teknik özellikleri korunmalıdır.

 

Şirket Profili Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

Firmamız şirket profili çeviri hizmeti vermektedir. Sizler de çeviri ofislerimizden Şirket Profili Çevirisi hizmeti almak isterseniz 0216 606 29 38 numarasını tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.