Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Reklam Çevirisi

Reklam, ürün tanıtımına ve tüketici çekiciliğine dayanır. Reklam metni tüketicileri cezbeden, akılda kalan ve satın almaya teşvik eden etkiler yaratmak için başka bir dilde yazılmıştır. Bu nedenle profesyonel reklam çevirisi reklamın orijinal temasını korurken reklamlarını başka bir dile çevirmesi çok önemlidir.  Öte yandan, bazı markalar profesyonel reklam çevirmenlerini reklamları ve sloganları çevirmeye zorlayabilir.

Reklam Çevirisinin Önemi Nedir?

 

Günümüzün büyüyen telekomünikasyon ağları dünyasında, dünyanın bir ucundan diğerine ürün ve hizmetler sunabiliyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi yaygınlaştırmak için dünya dillerinde reklam yapmak gereklidir. Online Reklam Çeviri Şirketi diğer dillerde ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapan bir çeviri reklam tarafıdır.  Profesyonel reklam çeviri şirketimiz, 60’tan fazla dilde reklam çevirisi hizmetleri sunmaktadır.

Reklam Çevirisi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Reklam metninin çevirisi yapılırken içeriğin çevrildiği dile ve kültüre uygun hale getirilmesine özen gösterilir. Bir reklam çevirisi yaparken reklam sektörünün ilkelerine göre çalışırız. Bu ilkeler hedef kitlenizle alakalıdır, ürün veya hizmetinizin en önemli özelliklerine dikkat çeker, markanızı iletir ve akılda kalıcı bir reklam çevirisi oluşturur.

Reklam Çevirisi Deneyimli Kişiler Tarafından Yapılır!

 

Deneyimli bir çeviri ekibi ile mobil reklam çevirisi ve reklam metni yerelleştirme pazarında benzersiz bir konuma sahibiz. Reklam metninin tercüme edilen dilin kültürüne, normlarına, değerlerine ve deyimlerine uygun olmasına büyük özen gösteriyoruz. Reklam çevirisi hakkında bilgi almak için 0216 606 29 38 numarasını arayabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.