Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Katalog Broşür Çevirisi

 

İnsan kaynaklı tercüme yoluyla yapılan ve hiç bir bilgisayar tabanlı çeviriyi kabul etmeyen ve kullanmayan profesyonel katalog broşür çevirisi ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Böylece yüzde yüz güvenilir çeviri hizmeti sağlamış oluyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemseyen firmamız haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm ürün broşürü ve katalog çevirilerindeki anlatımlar, görsel, cümle ve anlam bütünlüğü içinde sunulmaktadır. Bu da müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir unsurdur.

 

Online Katalog Broşür Çevirisi Nedir?

 

Katalog ve broşürlerinizin çevirileri iki ayrı kalite kontrol işleminden geçtikten sonra gerekli düzeltmeler yapılır ve ardından müşteriye teslimi gerçekleştirilir. Bugüne kadar sayısız firmanın katalog broşür çevirisi işlerini başarılı bir şekilde yerine getiren firmamızdan siz de hizmet almak isterseniz 0216 606 29 38 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çevirisini talep ettiğiniz broşürlerinizi veya kataloglarınızı online olarak sistemimize yükleyebilir ve çevirisini talep edebilirsiniz. İstediğiniz formatta çevirileriniz size teslim edilir.

 

Katalog Broşür Çeviri Fiyatları

 

Firmamız profesyonel olarak katalog broşür çevirisi hizmeti vermekte olup kişisel müşteri danışmanınız çevirilerinizle ilgili gerekli analizleri ve incelemeleri yaptıktan sonra size fiyat bilgisi verecektir. Ayrıca hangi dilden hangi dile çeviri yapılacaksa fiyat bilgisinde değişiklikler meydana gelecektir. Bu konuda müşteri danışanınız ile görüşerek en doğru fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

 

Katalog Broşür Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Katalog broşür çevirisi profesyonel çevirmenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Fakat çevirmenlerimiz çeviri öncesi mutlaka firma ve ürünü iyice inceler. Tüm ürün ve görselleri gözden geçirerek firmadan gerekirse sunum alır. Böylece hedef kitleye yönelik en doğru çeviri gerçekleştirilmiş olur.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.