Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

SGK Tahakkuk Fişi Çevirisi

Tahakkuk fişleri; ödenmesi gereken verginin tarh ve tebliğ aşamasından sonra ödenmesi gereken safhanın adıdır. Özellikle vergi dairesi tarafından tahakkuk fişleri düzenlenir. Bu fişte ödenmesi gereken verginin matrahı yer alır. SGK tahakkuk fişi çevirisi çok uluslu şirketlerde özel olarak tercih edilen bir hizmettir. Çünkü bilgilerini yabancı dillerde tutması gerekebilir. Yurt dışında çalışma hayatına katılan kimseler de SGK tahakkuk fişi çevirisi yaptırırlar. Yurt dışında çalışacağı firmalar bu tür belgeleri isteyebilir. Özellikle ülkeler arası antlaşmalarda bu fişler yabancı dile çevrilir.

 

SGK Tahakkuk Fişleri

 

 

SGK Tahakkuk Fişi, özellikle SGK’ ya ödenmesi gereken prim miktarının yer aldığı özel bir belgedir. İlgili çalışanın aylık prim ve hizmet durumunu gösterir. Özellikle bu fişler prim borçlarının takip edilmesinde önemli bir rol oynar. SGK Tahakkuk Fişlerini bazı özel durumlarda çevirtmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden bu fişleri yeminli tercümanlara çevirtebilirsiniz. Şayet özel veya resmî kurumlarda kullanmayacaksanız böyle bir şeye gerek yoktur.

 

SGK Tahakkuk Fişi Çevirisi Hizmeti

 

 

SGK tahakkuk fişi çevirisi hizmeti genellikle ilgili kişi ve kurumların başka resmi ve özel kuruluşlara vermesi amacıyla düzenlenir. Bu belge bu yüzden yeminli tercümanlara özel olarak yaptırılır. Çeviri ofislerinden kolaylıkla alabileceğiniz bir şablon hizmetidir.

 

 

SGK Tahakkuk Fişi Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Firmamız SGK tahakkuk fişi çeviri hizmeti yapan bir firmadır. Sizler de SGK Tahakkuk Fişi Çevirisi hizmeti almak isterseniz bizlere 0216 606 29 38 numaradan arayarak dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.