Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sunum Çevirisi

Sunumlarınızın bazı durumlarda yabancı dillere çevrilmesi gerekebilir. Özellikle eğitim, sağlık ve ticaret alanında sıklıkla sunumlar ulusal dilden yabancı bir dile çevrilmektedir. Sunum çevirisi hizmeti almak için çeviri ofisleri arasında bu hizmeti en doğru ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan bir çeviri ofisi tercih etmelisiniz.

 

Sunum Çevirisi Hizmeti

 

 

Sunum çevirisi yaptırmak için alacağınız çeviri hizmetinin genellikle ulusal dildeki sunumun uzmanlık alanına giren konuya hâkim olması gerekmektedir. Örneğin Tıp alanında ise Tıp alanında uzman birinin bu çeviri hizmetini vermesi gerekir.

 

 

Sunum Çevirisi Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

 

 

Sunum çevirisi hizmeti özellikle bilimsel söz ve söz öbekleri, terimlerin anlamlarına uygun olarak doğru olarak çevrilmesi gerekir. Aksi takdirde özellikle terminoloji konusunda çeşitli sorunlar yaşayabilir ve bu manada sunumunuzu beklediğiniz gibi gerçekleştiremezsiniz. Bu da sizin başarısız bir sunum yapmanıza neden olur.

 

 

Sunum Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Çalıştığınız kurumda yabancı ortaklara ve potansiyel yabancı müşterilerinize karşı yabancı dillerde sunum yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da eğitim hayatınızda yer alan bir sunumu yabancı bir dilde yaptırmanız gerekebilir. Bu yüzden de sunum çevirisi hizmeti almak durumunda kalabilirsiniz. Sunum çevirisi hizmeti almak için genellikle slayt başına ücretlendirme yapan ve bu hizmeti doğru ve güvenilir olarak sunmanın ötesinde uygun fiyatlarla sizlere sunan tercüme büromuz sizlere bir telefon numarası kadar uzaktadır. Sizler de 0216 606 29 38’i arayarak çeviri ofisimize ulaşabilir, ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.