Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Pazarlama Çevirisi

Pazarlama çevirisi, bir şirketin kendi dilinde oluşturduğu pazarlama materyallerinin, her ülkenin sosyo-kültürel yapısına göre çeşitli ülke ve pazarlardaki sunumlar için hedef dile çevrilmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Pazarlama çevirisi amacı, ticari amaçlar için pazarlama materyallerini yayın yerinin kültürüne uygun bir şekilde tercüme etmek ve yeniden oluşturmaktır. Başka bir deyişle, pazarlama çevirisi yalnızca metni çevirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni pazarda istenen etkiye sahip etkileyici ve pratik bir mesaj oluştururken hedef kültürün tercihlerine de saygı duymaktayız.

Pazarlama Çevirisi Neden Gerekir?

 

Bir şirketin büyümesi ve gelir elde etmesi için kendisini rakiplerinden farklılaştırması gerekir. Bunun en önemli anahtarlarından biri pazarlamadır. Hedeflerini iyi anlayan ve ihtiyaçlarına göre pazarlama stratejileri belirleyen şirketler bir adım öndedir.

Küreselleşmeyle birlikte şirketlerin yeni pazarlara girmeleri gerekiyor. Pazarlama çevirisi ve yerelleştirme ihtiyacı budur. Bizler pazarlama çevirisini yaparken stratejilere uygu ilerliyoruz. Farklı pazarlarda tek bir dilde iş yapmak işinizi olumsuz etkileyebilirken, pazarlama çevirisi her ülkeye birçok fayda sağlamayı hedefliyoruz.

Pazarlama Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Pazarlama materyalleri, hedef kitlenize ulaşmak için markanıza özel olarak uyarlıyoruz. Ancak bu malzemeler başka ülkelerde kullanıldığında aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle pazarlama çevirisi için doğrudan çeviri tek başına yeterli değildir. Öncelikle hedef kitlenizin kim olduğuna, nasıl bir etki elde etmek istediğinize ve tarzınızın nasıl olacağına karar vermelisiniz. 0216 606 29 38 numarasında ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.