Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Diplomatik Çeviri

Diplomatik çeviri hizmetlerimizi sizlere son nesil araçlarla ve tekniklerle sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerle sektörde ön planda olmaya her zaman vakıf durumdayız. Ofisimizde 7/24 sizlere sınırsız bir diplomatik çeviri hizmeti sunuyoruz. Çevirilerimizi kadromuzdaki birbirinden başarılı çalışma arkadaşlarımızla yapıyoruz. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler en iyi ve güvenilir çeviri hizmetleri olarak sektörde ön planda olmaya devam ediyor.

Diplomatik çeviri alanında sunmuş olduğumuz bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarıyla bire bir örtüşen kaliteli hizmetlerdir. Hizmette sınır tanımayan kaliteli bir kurum olarak bilinmekteyiz. Bizlerden alacağınız bütün hizmetler orijinal kalite standartlarına sahip nitelikli hizmetlerdir. Hizmetlerimizi sizlere sunarken son derece temkinli ve hızlı hareket etmekteyiz. Böylelikle sizlere üst düzey bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Diplomatik Çeviri Kalitesi

 

Diplomatik çeviri konusunda sizlere engel tanımayan bir hizmet deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çeviri kalitelerimiz personellerimizin vasfından meydana geliyor. Personellerimiz sizlere çok hızlı ve kaliteli bir şekilde çeviri hizmetleri sunuyor. Şirketimizden alacağınız bütün çeviri hizmetleri çeviri yapılan dilin anlamına son derece uyumlu olarak gerçekleşiyor.

Diplomatik Çeviri Hizmetleri Neler?

 

Diplomatik çeviri hizmetleri uzmanlık isteyen ve profesyonellik gerektiren bir hizmet sahasıdır. Firmamız sizlere bu alanda son derece etkili bir hizmet deneyimi sunuyor. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin hepsi prensipli olarak gerçekleşen hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet deneyiminden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0 216 606 29 38 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.