Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Vekâletname Çevirisi

Bir bireyin başka bir bireye bazı durumlarda kendisi adına vekili olarak hareket etmesini ve karar vermesini istediği, bu doğrultuda yetkilendirdiğini gösteren belgelere vekâletname adı verilir. Ancak bazı durumlarda yazılı olarak hazırlanan bu belgenin farklı dillere tercüme edilmesi gerekir. Vekâletname çevirisi konusunda hizmet veren firmamız ise bu önemli belgenin hazırlanması konusunda tam donanımlı tercüman kadrosu ile çalışmalarını yürütmektedir.

 

Vekâletname Çevirisi Süreci

 

Ülkemizde yasalar doğrultusunda hazırlanan vekâletnamelerin bir noter tarafından tasdik edilmesi gerekir. Vekâlet veren kişinin bu noter huzurunda vekâletnameyi imzalaması ile birlikte süreç tamamlanmış olur. Ancak diğer ülkelerde vekâletnamenin geçerli olabilmesi için öncelikle hangi ülkede kullanılacaksa o ülkenin resmi diline çevrilmesi şartı bulunur. Bu kapsamda deneyimli tercüman ekibi ile hizmet veren vekâletname çevirisi firmamız çevirisi yapılacak dilin özellikleri doğrultusunda doğru ve kaliteli bir çalışma hazırlamaktadır.

 

Tecrübeli Vekâletname Çevirmenleri

 

Vekaletname çevirisi konusunda tam donanımlı olarak hizmetlerini sürdüren çevirmen kadromuz online çeviri hizmeti kapsamında istenen belgenin kısa sürede çeviri çalışmalarına başlayarak teslimini yine internet üzerinden kolay bir şekilde tamamlamaktadır. Bu noktada müşterinin yalnızca siparişini oluşturması ve istekleri doğrultusunda taleplerde bulunması yeterli olacaktır.

 

Vekâletname Çevirisi Ücretleri

 

Günün her saatinde canlı destek ekibi tarafından müşterilerin isteklerini ve siparişlerini karşılayan firmamız vekâletname çevirisi konusunda uygun fiyat teklifleri ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sürdürmektedir. İlk olarak belgenin değerlendirmesini yapan ekibimiz hizmet bedelini müşteri ile görüştükten sonra siparişi almakta ve her detay ile ilgili onay almaktadır. Bu profesyonel hizmetten faydalanabilmek için vekâletname çevirisi konusunda 0 216 606 29 38 numarası üzerinden firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.