Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Transkript Çevirisi

Transkript çevirisi ile ilgili konularda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Tercüme bürosu olarak İspanyolca, Almanca, Rusça, Latince, Macarca İngilizce ve pek çok farklı dilde çeviri hizmeti alabilirsiniz. Transkript çevirisi dışında resmi ve hukuki belgeler için de büromuzdan tercüme hizmetleri alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme işlemleriniz için tercüme büromuzdan hizmet almanız mümkündür. Akademik, medikal, hukuki konularda belgelerinizin çeviri işlemleri için uzman tercümanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Transkript Çeviri Hizmetleri

 

Vermiş olduğumuz transkript çevirisi hizmetleri oldukça uygun fiyatlıdır.  Bünyemizde çalışan tercümanlarımızın tamamı deneyimli ve alanında uzmandır. Noter transkript tercüme bürosu olarak çevirilerinizin beklemeden kısa sürede yapılmasını sağlarız. Titizlikle çalışan tercümanlarımız kaliteli tercüme hizmeti sunar.

 

Transkript Çeviri Bürosu

 

Transkript çevirisi konusunda dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Bunun yanında bizimle iletişime geçerek çevirilerinizin hangi aşamada olduğunu da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Proofreading aşaması transkript çevirilerinde son derece önemlidir. Bu aşamada çeviri yapılan dil ve belgenin kullanılacağı ülkenin dersleri ile ilgili çevirilerin doğru yapılıp yapılmadığının kontrol edilmesi önemlidir. Çevirilerimizde her zaman titiz davranırız ve tercümanlarımız son derece hızlıdır.

 

Transkript Çeviri Fiyatları

 

Transkript çevirisi fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur. Transkript tercüme hizmetlerinin yanında tercümanlarımızın ek hizmetleri de bulunur. Yeminli transkript tercüme hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Noter tasdikli ya da apostil onaylı tercüme işlemleriniz için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.