Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Diploma Çevirisi

 

Zorlu geçen eğitim süreci sonunda aldığınız diplomaları genellikle yabancı ülkelerdeki eğitim hayatına devam etmek ya da iş başvuruları için de ulusal bir dilden yabancı bir dile ya da tam tersi olarak yabancı bir dilden ulusal bir dile çevrilmesi gerekebilir. Diploma çevirisi hizmeti genellikle yeminli tercümanlar tarafından yaptırılabilir. Özellikle resmi yerlerdeki başvurularınız için noter tasdikli ve yeminli tercümanlara diploma çevirisi yaptırılmalıdır.

 

Hangi Diplomaların Çevirisi Yapılır?

 

Yabancı ülkelerden aldığınız diplomaları, gene ülkemizde kullanmak ve çeşitli denklik sınavlarına girmek için de diploma çevirisi yaptırmanız gerekir.  Vize başvuruları, oturma izni başvuruları, kamusal iş başvuruları için genellikle noter onaylı ve yeminli tercümanlardan alabilirsiniz. Ülkemizde kullanacağınız diplomaların çevirileri yeminli tercümanlardan noter tasdikli olmalıdır.

 

Diploma Çevirisi Hizmeti


Diploma çevirisi
 bir tür şablon çeviri hizmetidir. Hizmetin maiyetine göre online ya da fiziki olarak teslimi ile yaptırılmaktadır. Özellikle iş başvuruları veya özel kuruluşlara vereceğiniz diploma çevirisi için herhangi fiziki evraka ihtiyacınız olmayabilir. Çoğunlukla çeviri ofislerinin internet siteleri üzerinden yüklenerek de bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Diploma Çevirisinin Önemi

Diploma çevirisi ile hayalinizdeki iş ve eğitim olanaklarına bir adım daha yaklaşırsınız. Genelde şekli bir gereklilik olan diplomalar çoğu başvurularda kullanılır. Gerek yurt içi yeterlilik sınavlarında yabancı bir ülkede okuyup eğitim aldıysanız yabancı dildeki diplomanızı ulusal dile çevrilmelisiniz.0216 606 29 38 numarasını arayarak bizlere ulaşabilir, gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.