Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sürücü Belgesi, Ehliyet Çevirisi

Sürücü belgesi, ehliyet çevirisi yaptırmanız gereken özel durumlar olabilir. Özellikle yurt dışında eğitim ve kariyer olanaklarını değerlendirmek için sizlerden sürücü belgesi, ehliyet çevirisi gibi çeviriler yaptırmanızı isteyebilirler. Bu son derece olağan bir durumdur. Yurt dışında çalışmak için özellikle sizlerden noter tasdikli yabancı ve kabul gören dile çevrilmesini istenen sürücü belgesi isteyebilirler. Sizler de sürücü belgesi, ehliyet çevirisi yaptırarak sahip olduğunuz bu kalifiye belgesini daha farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

 

Sürücü Belgesinin Çevrilmesi Gereken Haller

 

 

Özellikle yurt dışında yaşamak amacıyla veya seyahate çıktığınız zaman ehliyetinizin de çevrilmesini sizden talep edebilirler. Ya da yabancı bir ülkeden alınan sürücü belgesinin Türkiye’de çevrilmesi gerekebilir. Sürücü belgeleri resmî belge niteliğinde belgeler olduğu için sürücü belgesi, ehliyet çevirisi hizmeti yeminli tercümanlarca gerçekleştirilmeli ve noter tasdikli olmalıdır. Gerekli evraklardan biri olarak bu belgenin çevrilmesi halinde yabancı ülkede veya Türkiye’de güvenle araç kullanabilirsiniz.

 

Sürücü Belgesi, Ehliyet Çevirisi Ücretleri

 

 

Sürücü belgesi, ehliyet çevirisi genellikle özel bir tercüme hizmeti olduğu için yeminli olan tercümanlar tarafından ücretlendirilir. Ayrıca noter tasdiki de ayrı bir ücrettir. Yeminli tercüme hizmeti olmasına karşın ancak şablon bir hizmet olduğu için daha uygun fiyatlara verilebilmektedir.

 

Sürücü Belgesi, Ehliyet Çevirisi Hizmetinde Uygun Fiyatlar

 

Sizler de sürücü belgesi veya ehliyetlerinizi uygun fiyatlarla kaliteli ve hızlı olarak çeviri yaptırmak isterseniz yeminli tercümanlarımıza kolaylıkla çevirtebilirsiniz.  0216 606 29 38 numaralı telefonu arayarak veya çeviri ofisimize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.