Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Pasaport Çevirisi

Pasaport çevirisi tercümanlarımız tarafında yapılır. Noterden yeminli tercümana yeminli beyan denir. Çevirmenler yalnızca beyanda belirtilen dili çevirebilir. Bazı kuruluşlar, yeminli tercümanlar tarafından oluşturulan, imzalanan ve kaşelenen pasaportların tercümelerini kabul etmektedir. Pasaport tercümesinde yeminli tercümanın adı, soyadı, imzası ve tercüme şirketimizin kaşesi kullanılır.

Pasaport Tercüme Onayı Nasıl Olur?

 

Resmi makamlar, noter tasdikli bir pasaport çevirisi talep ediyoruz.  Pasaportunuz noter tasdikli ise, size en az iki nüsha verilecektir. Çevirmenin adı ve adı ile kaynak ve çeviri dili adları yazılır. Pasaport tercümenizde yemin ettiğiniz tercüme firmasının kaşesi mutlaka yer almalıdır.

Pasaport Çevirisi Nerede Yapılmaktadır?

 

Pasaport çevirisi Türkiye de gerçekleştiriyoruz. Pasaportunuz Türkiye’de bir kamu kurumu tarafından kullanılıyorsa noterden onay alınması gerekmektedir. İçişleri Bakanlığı noterlik belgesine sahiptir. Yabancı pasaportlar, yeminli bir tercüman ve yeminli bir tercüman tarafından noter tarafından tercüme edilmeli ve onaylanmalıdır.

Pasaport Tercümesi Nedir?

 

Pasaport çevirisi, özellikle yurt dışında yaşayan veya bir yabancıyla evlenmek isteyenler için evlilik dairesi tarafından istenmekte ve yeminli tercüman tarafından tercüme edildikten sonra tasdik etmekteyiz. Pasaport tercümeleri, özellikle yurt dışında yaşayan veya bir yabancıyla evlenmek isteyenler için evlilik dairesi tarafından istenmekte ve yeminli tercüman tarafından tercüme edildikten sonra tasdik edilmektedir.

Ayrıca yabancı çalışma kurumları ve bazı elçilikler pasaport tercümesi talep edebilir. Pasaportunuzun bir kopyasını e-posta veya kurye ile de göndererek pasaportunuzu ofise getirmenize gerek kalmadan tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Yeminli tercüman tercüme yaptıktan sonra bir meslektaş belgelendirme aşamasını takip eder ve tercümeyi en hızlı şekilde ve en hızlı şekilde gönderir. 0216 606 29 38 numaradan iletişim kurabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.