Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sertifika Çevirisi

Resmi ve özel kurumlarca verilen kişi veya kurumların verdiği sertifikaların yurt dışında kullanılması için sertifika çevirisi yaptırılması gerekir. Bu sertifikalar kurumunuzun sahip olduğu resmi kamu veya özel kuruluşlarınca verilen belgeler de olabilir. Daha mikro boyutta sizin aldığınız veya katıldığınız eğitimlerle alakalı da sertifikalar olabilir. Sertifikaları genellikle yurt dışında eğitim almak, işe başlamak için kullanılabileceği gibi işletme açmak için de kullanabilirsiniz. Ancak sertifikanızın o ülkede de geçerli olması gerekir.

 

Sertifikaların Özellikleri

 

 

Sertifikalar eğitim, iş sağlığı ve güvenliği, Ürün uygunluğu, serbest satış, TSE, kalite yönetim, muhasebe, CE belgesi gibi çok sayıda farklı alanlarda düzenlenebilir. Üretim ve satış yapan firmaların ürün ve sertifika çevirisi hizmeti almaları gerekir. Bu sayede yurtdışında üretim ve satış yapmak adına önemli bir yol kat etmiş olurlar. Noter tasdikli, yeminli tercümanlarca çevrilen sertifika çevirisi sırasında çeviriyi yaparken uzman bilgisinden faydalanılmalıdır.

 

Sertifika Çevirisi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Sertifika çevirisi yaparken ilgili eğitimin ya da kuruluşun, kişinin ismi doğru bir şekilde yazılmalıdır. Tercüman bu konuda tecrübeli bir yapıda olmalıdır. Sertifikanın içerisindeki tarih ve süreler eksiksiz olmalı ve dilbilgisi kurallarına dikkat edilmelidir.

 

 

Sertifika Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Çevirileriniz konusunda gerekli özen ve itinayı göstereceğimizden en ufak bir şüpheniz dahi olmasın. Sertifika çevirisi yaptırmayı düşünürseniz ihtiyaç halinde 0216 606 29 38 numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve doğru sertifika çevirisi için bizi tercih edin.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.