Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Konsolosluk Belgeleri Çevirisi

Konsolosluk belgeleri çevirisi İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe, Japonca ve Korece gibi pek çok fazla dilden çevirisi mümkündür. Akademik hukuki gibi belgelerin yanında profesyonel konsolosluk belgesi çevirisi ve profesyonel vize belgesi tercümesi gibi evrak tercümesi hizmetlerini online olarak her saatte kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

 

Konsolosluk Belgeleri Çevirisi Hizmetleri

 

 

Konsolosluk belgeleri çevirisi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun ücretli vize belgeleri tercümesi ve ücretli konsolosluk belgesi çevirisi siparişiniz adrese teslimi yapılır. Bunun için yapmanız gereken bize çeviri siparişinizi oluştururken teslim seçenekleri arasında kargoya da e-posta arasında bir tercihte bulunmalısınız.

 

 

Profesyonel Vize Belgesi Tercümesi

 

 

Konsolosluk belgeleri çevirisi sadece profesyonel tercümanlar ile çalışır ve işe alım esnasında onları kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçirir. Tüm teknik bilgi gerektiren noterli tercüme ihtiyaçlarınızda olduğu gibi online vize işlemlerinde ve online konsolosluk belgesi çevirisi siparişlerini bu konuda uzman tercümana yönlendirme yapılır.

 

Konsolosluk Çeviri Hizmeti Verilirken Belgeler Nasıl Çevrilir

 

Konsolosluk belgeleri çevirisi tercüme hizmeti verilirken belgelerin nasıl çevrileceğini bilen uzmanlar ile çalışarak çeviri kalitesini ön planda tutar. Belgeleri teslim edilmeden evvel son okuma işlemlerinden geçerek bütün olası sorunlardan ve yanlışlardan arınır. Bu şekilde kusursuz bir konsolosluk çeviri hizmeti sağlanmış olur. Kaliteli hizmet almak için 0 216 606 29 38 nolu telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.