Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Hukuki Çeviri

Uluslararası işlemlerde ortaya çıkan sorunların çözümlenmesi için gerekli hukuki belgelerin karşı dile doğru bir şekilde tercüme edilmesi çok önemlidir. Hukuki çeviri işlemleri olarak adlandırılan bu hizmetler konusunda uzman, tecrübeli ve her iki dile hâkim kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için kurumsallaşmış ve bünyesinde uzman çevirmenler bulundurulan bir çeviri firması ile çalışmak en doğru sonuca ulaşmak için elzemdir. Bu bağlamda sizlere en doğru ve kaliteli çeviri hizmetini sunabilmek amacıyla çalışmaktayız.

 

 

Hukuki Çeviri Fiyatları

 

Kuruluşumuz hizmet verdiği tüm çeviri alanlarında olduğu gibi hukuki çeviriler alanında da en uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Fiyatlarımız belge sayfası, içeriği, dili ve teslim zamanına bağlı olarak değişimler gösterebilmektedir.

 

Hukuki Çeviri Farklı Bir Özen İster

 

Hukuki çeviri işlemleri, konusuna has bir dil bilgisi gerektirdiği için bu alana hâkim çevirmenlerimiz tarafından ele alınmaktadır. Çeviriler büyük bir titizlikle gerçekleştirildikten sonra gerekli kontroller yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

 

Hukuki Çeviri Hizmetleri

 

Kuruluşumuz hukuki alanda çeviri ihtiyacınız hangi dilden olursa olsun konusunda uzman çevirmen kadrosu ile hızlı, temiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Hukuki alanda yaptırmak istediğiniz çeviriler konusunda bilgi ve hizmet alabilmek için 0 216 606 29 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin yanı sıra koşulsuz doğruluk ve ödünsüz kalite anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.