Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Apostil Çevirisi

Apostil, kelime anlamı olarak resmi nitelikteki bir belgenin gerçek bir belge olduğunun doğrulanması işlemidir. Bu belgenin özellikle onaylanmasındaki amaç yabancı ülkelerde geçerli olması işlemidir. Özellikle apostil kuralları uluslararası kurallarla belirlenmiştir. Lahey Konferansına taraf devlet arasında kabul görmektedir. Bu yüzden apostil çevirisi hizmeti yeminli tercümanlar tarafından yaptırılması gereken bir işlemdir. Yeminli tercümanlar bu çevirileri imzalamalıdır.

 

Apostil Hangi Evraklar İçindir?

 

Apostil evrakları genellikle yurt dışında kullanılacak ticari veya kişisel nitelikleri olan belgelere yaptırılır. Vekâletnameler, ticari siciller, imza sirküleri, belgeleri, nüfus kayıtları, sicil kayıtları ve evlilik evrakları, ehliyet, kimlik ve ikametgah gibi belgelere özel olarak yaptırılır. Bu belgelere apostil çevirisi yaptırılabilir. Adli belgeler için Adalet komisyonları, kaymakamlıklar veya valilik tarafından alınabilir.

 

Apostil’in Şekli Özellikleri

 

Apostil üzerinde belgenin düzenlendiği ülkenin adı, belgeyi imzalayan kişinin adı ve sıfatı, mührün basılı olduğu markanın adı, tasdik edilen tarih ve yer, apostil düzenleyen makam ve numara, apostili düzenleyen yetkili kimsenin imzası, apostil numarası da bulunabilir.  Bu bilgiler apostil çevirisi yapılan belgelerde de  yer alması gereken unsurlardır.

 

Apostil Çevirisi Hizmeti

 

Apostil evrakları genelde resmi nitelikte evraklar olup, yeminli tercümanlara özel olarak yaptırılır. Noter tasdikli olması da diğer bir tercih sebebidir. Sizler de apostil çevirisi hizmeti konusunda yeterli ve doygun bir bilgiye ulaşmak için 0216 606 29 38 numarasını arayabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.