Translatewith.us ve e-onayla.com Artık Express Translate Ailesinin Bir Parçası!

Translatewith.us ve e-onayla.com artık Express Translate Ailesinin Bir Parçası

 

Sevgili Translatewith.us müşterilerimiz ve e-onayla.com kullanıcıları,

sizlere, platformlarımızın yeni bir döneme girdiğini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Cevirtech Yazılım ve Çeviri Hizmet Danışmanlığı Limited Şirketi’nin kurmuş olduğu Translatewith.us Çeviri Hizmetleri platformu ve e-onayla.com Yasal Tercüme Onay Sistemi artık Express Translate çatısı altında faaliyetlerine devam edecek. Bu birleşme, her üç platformun da güçlü yönlerini bir araya getirerek çeviri sektöründe inovasyon ve kullanıcı deneyimini yeni bir seviyeye taşıyacak.

Neden Express Translate?

Dil hizmetleri alanında tanınan bir isme sahip Express Translate teknolojiye dayalı çözümleri ile müşterilerine kaliteli, hızlı ve maliyet-etkin bir hizmet süreci sunuyor. Express Translate ile birleşerek, siz değerli kullanıcılarımıza daha geniş bir hizmet ağı, gelişmiş teknoloji altyapısı ve daha iyi müşteri desteği sunmayı hedefliyoruz.

e-onayla.com ve Translatewith.us Platformlarına Ne Gibi Katkıları Olacak?

  • Genişleyen Hizmetler: Çeviri onay süreçlerinizi ve çeviri hizmetlerinizi daha da hızlandıracak, daha geniş kitlelere hitap eden hizmetler ekleyeceğiz.
  • Daha Güçlü Teknoloji: Express Translate’in gelişmiş Çeviri Yönetim Sistemi’ni kullanarak çevirilerinizin onay süreçlerini ve çeviri kalitesini daha verimli bir hale getireceğiz.
  • Müşteri Desteği: Daha geniş bir müşteri temsilcisi ağı ile sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza daha hızlı yanıt verebileceğiz.

Sizlere Nasıl Yarar Sağlayacak?

Bu entegrasyon, çeviri işlemlerinizi süreçleri daha akıcı hale getirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak. Çeviri tasdik süreciniz artık daha hızlı ve daha düşük maliyetlerle gerçekleşecek.

Geçiş Süreci

e-onayla.com, Translatewith.us ve Express Translate platformları arasındaki entegrasyon süreci kademeli olarak gerçekleştirilecek. Bu süre zarfında her türlü sorunuz için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. Tüm detaylar ve güncellemeler platformumuzda ve e-posta bültenlerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırılacak.

Translatewith.us ve e-onayla.com Üzerindeki e-Tasdikli Belgelerinizi Doğrulamaya Devam Edebileceksiniz

Translatewith.us ve e-onayla.com üzerinden teslim edilmiş olan karekodlu belgeler sistemde halihazırda bulunan bütün belgelerin doğrulama süreleri bitene kadar doğrulanmaya devam edecektir. Doğrulama süresi bitmiş belgelerinizin süresini tekrardan uzatmak isterseniz bizimle iletişime geçerek Express Translate altında kurduğumuz yeni sistem ile tekrardan doğrulamaya devam edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bu yeni döneme dair herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen info@expresstranslate aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek ve platformumuzu daha da geliştirmek için geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyoruz.

Translatewith.us ve e-onayla.com olarak, Express Translate ile birlikte daha büyük bir ailenin parçası olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve bu yeni yolculukta siz değerli kullanıcılarımızla birlikte olmaktan heyecan duyuyoruz.

Birlikte daha büyük başarılara imza atacağız!

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.