Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Laboratuvar Test Sonucu Çevirisi

Geniş hizmet skalamız ile birlikte pek çok konu ve alanda olduğu gibi laboratuvar test sonucu çevirisi ihtiyaçlarınızda da yalnızca bir telefon uzağınızda yer alıyoruz.

Alanında uzman tercümanlarımız ile birlikte, medikal alandaki çeviri beklentilerinizi hızlı ve etkin neticelerle sizlere teslim etmekteyiz.

Bu bakımdan; laboratuvar test sonucu çevirisi ile medikal çeviri ihtiyaçlarınızın tam karşılığını aynı çatı altından güvenle karşılayabilirsiniz.

 

Güvenli Çeviride Etkin

 

Çeviri hizmetlerimizden ilk defa yarar sağlayacaksanız, deneme amaçlı olarak çevrilecek metininizden bir kısım göndererek çeviri sonucunu kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Bu bağlamda; laboratuvar test sonucu çevirisi için de deneme istemeniz dahilinde ücretsiz olarak işlem sonuçlarımızı kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

 

Tercüme Bürosu Olarak Neler Yaparız?

Deneyimli tıbbi medikal çevirmenlerimiz dahilinde elde edebileceğiniz laboratuvar test sonucu çevirisi ile, güvenli hizmet erişimleri sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda; profesyonel olarak gerçekleştirilen tüm çevirilerimiz ile, hızlı ve acil çeviri beklentileriniz için de fayda sağlayabilmeniz son derece mümkündür.

Bunlarla birlikte; tez çevirisi, makale çevirisi, metin çevirisi, matematik çevirisi, medikal çeviriler ve hukuki çeviriler için de güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Geniş Müşteri Portföyü Referansı

 

Geniş hizmet skalamız ile geniş müşteri portföyümüz kapsamındaki referanslarımızı inceleyerek gönül rahatlığıyla çeviri ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda; zaman ve maliyet kayıpları da yaşatmayacak olan çeviri hizmetimiz ile, özenli ve titiz çalışma neticeleriyle sizleri bir araya getiririz.

Sizler de hizmetimizden yararlanabilmek için 0216 606 29 38 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.