Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ekonomi Finans Çevirisi

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde çevrilmesini istediğiniz dosyaları bize göndermeniz bu işlemlerin başlaması için ilk adımdır. Ekonomi finans çevirisi ve diğer işleriniz için saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi size hızla geri bildirim yapılacaktır. Ödemenizi yapıp onay verdikten sonra hemen çeviri işlemine başlatılır.

Ekonomi Finans Çevirisi Hizmeti

 

Ekonomi finans çevirisi hizmeti firmamız tarafından sizlere en üstün şekilde sunulmaktadır. Güvenilir kurumumuzda her şey sizin onayınız ile başlamaktadır. Dosyalarınız kuruma gönderilmiş olsa da onayınız olmadan tercümanlar dahi bu belgelerinize erişim sağlayamaz. Emin ellerde olan belgeleriniz çevirime girdikten sonra da son teknolojik sistemler ile ilgili olarak kontrol edilmektedir. Başarı oranı yüksek olan kurumumuzda çeviriniz hangi alan ile ilgili ise sadece o alanda uzman çevirmenler tarafından yapılır ve kontrolleri sağlanır.

Ekonomi Finans Çeviri Hizmetinde Destek

 

Ekonomi finans çevirisi için kurumumuzdan destek almak istediğiniz takdirde bize 0 216 606 29 38 nolu telefondan ve sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından alacağınız hizmet tamamen şeffaf bir hizmettir. İhtiyaç dâhilinde müşteri platformundan giriş yaparak çevirinizi takip edip yönlendirmesini yapabilirsiniz. Profesyonel olan ekibimiz sizleri gerekli şekilde yönlendirerek almak istediğiniz hizmetten hızlıca faydalanmanızı sağlayacak olsa da süreci takip ederek gerekli takipleri de yapabilirsiniz.

Ekonomi Finans Çevirilerinde Fiyatlandırma Politikası

 

Firmamızın fiyatlandırma politikası ekonomik şekilde planlanmıştır. Üstün hizmeti ekonomik fiyatlara almak için firmamızla iletişime geçebilir ve ekonomi finans çevirisi işleriniz için profesyonel ekibimizden alacağınız hizmet dâhilinde memnun kalabilirsiniz.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.