Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Zabıtname Tercüme

Bir durum ya da olay için hazırlanan belgelenerek tespiti gerçekleştirilen tutanaklar zabıtname olarak tanımlanır. Genel olarak her alanda karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Mahkeme, işyeri, kazalar, başvurular, hastaneler gibi pek çok alanda zabıtnameler hazırlanır. Bu nedenle pek çok kişinin ihtiyaç duracağı zabıtname belgelerinde farklı ülkeler için zabıtname tercüme hizmetinden faydalanmak için bu kapsamda detaylı ve özenli bir çalışma hazırlayan firmamız ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak niteliktedir.

 

 

Zabıtname Tercüme Bürosu

 

 

Internet üzerinden ya da telefonla firmamıza ulaşarak nerede olursanız olun kısa sürede zabıtname tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda geniş bir kitleye sahip olan deneyimli tercüman kadromuz ile birlikte istenilen her dilde noter onaylı olmak üzere daha detaylı zabıtname tercümesi hazırlanmaktadır.

 

 

Profesyonel Tercüman Kadrosu

 

 

Güvenilirlik ve kaliteli çalışmayı her zaman üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız aynı zamanda profesyonel tercüman kadrosu ile zabıtname tercüme hizmeti konusunda ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmektedir. Bu kapsamda alanında uzmanlaşmış çevirmen kadromuz ile her türlü talebiniz kolay ve etkin bir şekilde gerçekleştirilir.

 

 

Zabıtname Tercümesi Ücretleri

 

 

Zabıtnameler genellikle resmi kurum ve kuruluşlara sunulduğu için çevresi ile ilgili büyük bir dikkat ve özen gerekir. Bu konuda hem kaliteli bir çalışma hem de hızlılığı önemseyen firmamız zabıtname tercüme konusunda uygun fiyatları ile göze çarpmaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu ayrıcalıklı hizmetler 0 216 606 29 38 numarası üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.