Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Yazılım Çevirisi

Program kodları ve grafik arabirimleri konusunda uzmanlık gerektiren yazılım çevirisi hizmetini sunan firmamız bu kapsamda özel bir çalışma gerçekleştirmektedir. Dünya çapında yazılım sektörünün her geçen gün gelişmesi ve bu konuda pazarında yoğunlaşmış olması sebebiyle dünyaya açılacak firma ya da bireylerin doğru çeviriler yapması gerekecektir. Firmamız  teknik bilgi gerektiren bu hizmeti kapsamında uzmanlaşmış kadrosu ile en doğru tercih olacaktır.

 

Yazılım Çevirisinin Önemi

 

Yazılım çevirisi kaynak kodları arasında yer alan metinlerin çevirisi bunun yanı sıra kaynak kodlarını çalışırlık durumunun incelenmesi şeklinde özel ve dikkat isteyen bir çalışmadır. Bu kapsamda tercümesi yapılacak olan yazılım hakkında nokta ve virgül dâhil atlamadan dikkatli bir çalışma sürdürülmelidir. Tamamen profesyonellik gerektiren yazılım çevirisi hizmetinde uzmanlaşmış ekibimiz bu zorlu süreci kolay bir şekilde atmanızı sağlayacaktır.

 

Online Yazılım Çevirisi

 

Çeşitli kod parçacıklarının bir araya gelmesiyle oluşan ve bir düzen içerisinde çalışılması gereken yazılım çevirisi hizmeti belirlenen düzenin sadık kalınması ve programın çalışması noktasında sorun yaşamamak için hatalar yapılmaması gereken bir çalışma türüdür. Bu nedenle yazılım çeviri hizmeti veren firmalar arasında tercih yaparken konuda profesyonelleşmiş ve işini iyi yapan bir firma bulmak oldukça önemlidir. Firmamız tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Uygun Yazılım Çevirisi

 

Yazılım çevirisi konusunda birçok firmanın uçuk fiyatlar istediği bilinir. Bu anlamda tam da müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız tarafından uygun fiyatlı, kaliteli bir hizmet sunduğu bilinmektedir. Firmanızın bu ayrıcalıklı ve uygun fiyatlı hizmetinden faydalanabilmek için 0 216 606 29 38 numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.