Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Yalova Tercüme Bürosu

Başta hukuki ve akademik belge olmak üzere pek çok belge ve metin içeriğinin çevirisini kısa sürede tamamlayan ve her türlü teknik bilgiler konusunda tam donanımlı olan firmamız müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılayabilir. Bu kapsamda tez çevirisi, akademik dergi çevirisi, makale çevirisi ve benzeri pek çok çalışmaya imza atmış Yalova Çeviri Ofisi üstün başarıları ile tanınmaktadır.

 

Yalova Çeviri Ofisi Çalışma Süreci

 

Müşterilerimizin sipariş oluşturulması ile birlikte her türlü belgenin tercümesi konusunda planlı bir çalışma yürütülür. Bu kapsamda belgenin içeriği doğrultusunda tercüman tercihinde bulunan Yalova Çeviri Ofisi en doğru ve kapsamlı çalışmayı sunmayı amaçlar. Çalışmanın tamamlanması ile birlikte mutlaka diğer tercüman ekipler tarafından kontrolünün yapılması sonrasında iş teslimi gerçekleştirilir.

 

Yalova Noter Onaylı Çeviri Ofisi

 

Yurtdışındaki resmi kurumlara belge teslim etmesi gereken kişilerin özellikle apostil onayı alması gerektiği açısından bu kapsamda ek hizmetler doğrultusunda çalışmalar sunan Yalova Çeviri Ofisi firmamız noter onaylı tercüme ve apostil onaylı tercüme şeklinde hizmetler vermektedir. Böylelikle sadece çeviri konusunda değil pek çok alanda zahmetli işlerden kurtulmanız sağlanır.

 

7/24 Çeviri Hizmeti

 

7 gün 24 saat olmak üzere hizmet veren ve kısa sürede iş teslimi yapan Yalova Çeviri Ofisi firmamız pek çok dilde profesyonel olarak çevirmenlik yapmaktadır. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile birlikte herhangi bir ek talep doğrultusunda tekrar revize işlemi ücretsiz bir şekilde başlatılmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için 0 216 606 29 38 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.