Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

WordPress Lokalizasyonu

Internet dünyasının yaklaşık %29’unun kullanmış olduğu WordPress yazılımı ile bir web sitesi ya da blog kullanan kişilerin çalışmalarını daha profesyonel hale getirmek için WordPress Lokalizasyonu çalışmaları gerçekleştirmesi gerekir. Bu konuda web sitesi sahiplerinin içeriklerini bazı dillerde uyumlu olarak profesyonel çevirilerinin yapılması aynı zamanda lokalize edilmesi gerekir.

 

WordPress Lokalizasyonu Nedir?

Lokalizasyon kelime anlamı olarak yerelleştirme şeklinde tanımlanmaktadır. Bir ürünün, hizmetin ya da projenin istenilen dile çevrilmesi ile birlikte yabancı kaynaklara ulaşmak mümkün olur. Böylelikle marka bilinirliğini artıracak olan WordPress Lokalizasyonu hizmeti her anlamda pek çok kişi için önemli ve gerekli bir çalışmadır.

 

WordPress Lokalizasyonu Önemi

 

WordPress Lokalizasyonu hizmeti yalnızca düz bir çeviri işlemi olarak tanımlanamaz. Çünkü içeriklerin hedef dile çevrilmesi sırasında her yönden bir adaptasyon süreci bulunmakta ve bu durumların göz önünde bulundurularak çeviri işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Böylelikle yerelleştirme çevirisinin tamamlanması ile birlikte Uluslararası bir platforma açılan web siteleri marka halini taşıyabilmektedir.

 

Kaliteli Wordpress Lokalizasyonu Hizmeti

 

Firmamız tarafından web site çevirisi ve lokalizasyonu işlemleri konusunda alanında uzman bir ekip tarafından çalışma başlatılmaktadır. Böylelikle her alanda doğru ve etkili bir WordPress Lokalizasyonu hizmeti sunumu gerçekleştirilmektedir. Hem piyasada öncü konuma gelmiş hem de uygun fiyatları ile kendisini tanıtmayı başarmış olan firmamızın kaliteli lokalizasyon hizmetinden faydalanabilmek için 0216 606 29 38 numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.