Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Word Doküman Çevirisi

İstenilen dosya formatı kapsamında çeviri taleplerine karşılık veren Word Doküman Çevirisi firmamız müşterilerin siparişlerini oluşturması ile birlikte kısa sürede belge çevirisi çalışmasını tamamlar. Herhangi bir Word dosyasını Türkçeye çevirmek de birlikte Fransızca, Japonca, İngilizce ve benzeri pek çok dilde Word belgesinin tercüme hizmeti sunulmaktadır. Bu kapsamda eğitimli profesyonel kadrosu ile sektörde öncü konumda olan firmamız kısa sürede iş teslimi ile adından sıklıkla söz ettirmektedir.

 

Word Doküman Çevirisi Sipariş Oluşturma

 

Firmamız ile görüşebilmek için dilerseniz web sitesi üzerinden dilerseniz telefonla sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. Web sitemiz üzerinden üye olup dosyanızı yükleyerek çalışma aşamalarını başlatabilirsiniz. Bu kapsamda ek talepleriniz doğrultusunda uygun fiyatlı ve kaliteli çalışmalar sunan firmamız Word Doküman Çevirisi konusunda her aşamada sizden onay almakta böylelikle iş teslimi yapmaktadır.

 

Word Doküman Çevirisi Ücretleri

 

Genel alanlarda internet üzerinden Word Doküman Çevirisi hizmeti veren firmamız belirli bir fiyat ile standart ücretler talep etmektedir. Aynı zamanda kontrol edilmesi ve düzeltilmesi noktasında herhangi bir ücret talep etmeyen firmamız sektörde öncü olmakla birlikte uygun fiyatlar olması sebebiyle oldukça bilinir isim olmuştur.

 

Word Doküman İngilizce Türkçe Çevirisi

 

Tam anlamıyla aşamalı bir çalışma gerçekleştiren firmamız aynı zamanda müşterilere sunmuş olduğu işlerde revize hakkını da korumaktadır. Bu noktada müşterilerimiz istekleri doğrultusunda iş teslimi ile birlikte belge ile ilgili çeşitli düzenleme ve değişiklikler isteyebilmektedir. Profesyonel ekibimiz bu noktada hem ek hizmetler hem de düzeltmeler konusunda tekrar özenli bir çalışma hazırlayarak iş teslimi yapar. Firmamız ile görüşerek Word Doküman Çevirisi hizmetlerimizden faydalanabilmek için 0 216 606 29 38 numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.