Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Vergi Levhası Tercümesi

Gelir vergisi mükellefi olan kişiler ile sermaye şirketlerinin kullandıkları vergi levhası profesyonel vergi levhası tercümesi ekibimiz tarafından istenilen dile çevrilmektedir. Maliye Bakanlığının ödenen vergi miktarını takip edebilmek amacıyla hazırladığı vergi levhası konusunda çeviri hazırlamak oldukça önemlidir.

 

Vergi Levhası Tercümesinin Önemi

 

Vergi mükellefi olan bireylerin yurt dışında şube açması ya da şirket kurması durumunda o ülkenin resmi makamlarına sunması gereken vergi levhası o ülkenin resmi diline çevrilmelidir. Bu konuda hizmet veren profesyonel vergi levhası tercümesi firmamız yeminli vergi levhası tercümesi olarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Profesyonel Vergi Levhası Çevirisi

 

Vergi levhası tercümesi hizmeti konusunda oldukça dikkatli ve doğru bir çalışma hazırlanmalıdır. Çünkü hazırlanacak olan belgenin resmi makamlara sunumu sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması amaçlanır. Bu kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren firmamız noter onaylı belge çevresi ya da yeminli vergi levhası çevirisi konusunda destek vermektedir.

 

Birçok Dilde Vergi Levhası Çevirisi

Müşterimizin istekleri doğrultusunda 120’yi aşkın dilde çeviri hazırlayan firmamız aynı zamanda belirlenen dillerde resmi dilde metin hazırlama konusunda oldukça profesyoneldir. Müşterilerine her anlamda doğru ve kaliteli bir çeviri hizmeti sunan vergi levhası tercümesi firmamız ek talepler doğrultusunda fiyat belirlemesi yapmaktadır. Müşterimiz tarafından siparişin oluşturması ile birlikte kısa sürede belgenizin hazırlanması mümkün olmakla birlikte hızlı ve titiz bir çalışma sunumu gerçekleştirilir. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için 0 216 606 29 38 numarası üzerinden iletişim kurmanız mümkündür.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.