Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Vasiyetname Çevirisi

Bireylerin vasiyetini içeren belgelere vasiyetname adı verilir. Hazırlanan vasiyetnamenin farklı dillere çevrilmesini isteyen bireyler ise bu konuda tercüme hizmeti alabilmek için firmamız tarafından sunulan profesyonel vasiyetname çevirisi hizmetinden faydalanabilir. Sorunsuz bir şekilde hazırlanan ve tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözüme kavuşturulan vasiyetname tercümesi, kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

Profesyonel Vasiyetname Çevirisi

 

Resmi bir belge olarak tanımlanan vasiyetnamelerin çevirisi konusunda oldukça özen gösterilmesi gerekir. Bu belgeleri müşterilerimiz tarafından çevirisi istenmesi doğrultusunda firmamız gizlilik ve güvenlik politikasını öncelik kabul ederek her anlamda doğru bir hizmet vermeyi hedefler. Bu kapsamda profesyonel vasiyetname çevirisi ekibimiz tarafından hazırlanan sözleşme doğrultusunda müşterilerimizin bilgi ve belgelerini güvence altında tutmaktadır.

 

120’den Fazla Dilde Vasiyetname Çevirisi

 

Vasiyetname çevirisi hizmeti veren tercüman ekibimiz tarafından başta Türkçe olmak üzere İngilizce, Özbekçe, Kürtçe, İspanyolca ve benzeri 120’den fazla dilde hizmet sunulmaktadır. Bu kapsamda vasiyetname çeviri firmaları arasında uzman çevirmen kadromuzun tamamen profesyonel, eğitimli ve deneyimli olduğu tarafınızca gözlemlenmektedir.

 

Yeminli Vasiyetname Çevirisi

 

Vasiyetname çevirisi hizmeti kapsamında firmamız tarafından tercüman olarak çalışmasını sürdürecek olan bireylerin istekleriniz doğrultusunda çalışması ile birlikte günün her saatinde ulaşabilmeniz ve bilgi almanız mümkündür. Aynı zamanda noter onaylı vasiyetname çevirisi ve yeminli vasiyetname tercümesi konusunda hizmet veren firmamız hazırlamış olduğu belgeler ile kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firmamız ile görüşerek bu özel belgelerin çevirisi konusunda sipariş oluşturmak için 0 216 606 29 38 numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.