Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Uzmanlık Tezi Çevirisi

Bireylerin üniversite eğitiminde sahip oldukları bilgi ve becerileri sunmaları amacıyla hazırladıkları bitirme tezleri üniversite tarafından koyulan şartlar doğrultusunda belirli bir formata uygun olarak hazırlanır. Bu tezin hazırlanması sırasında dilin açık ve anlaşılır bir şekilde kullanılması aynı zamanda giriş ve özet bölümlerinde yararlanılan kaynaklar ve bazı detaylara yer vermek gerekecektir. Bu denli dikkatle ve özenle hazırlanan çalışmanın da farklı dillere çevirisi konusunda uzmanlık tezi çevirisi hizmeti veren firmamız en az sizin kadar özenli bir çalışma gerçekleştirmektedir.

 

Profesyonel Uzmanlık Tezi Çevirisi

 

Oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde hazırlanan uzmanlık tezinin tercüme edilmesi sırasında profesyonel ekibimiz tarafından yazım ve dilbilgisi kurallarına uygun bir şekilde, bilimsel dille çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda müşterilerimizin emek vererek hazırlamış oldukları uzmanlık tezlerini yine aynı özen ve dikkatle uzmanlık tezi çevirisi ekibimiz tarafından istenilen dilde tercümesini gerçekleştirmekteyiz.

 

Online Uzmanlık Tezi Çevirisi

 

Müşterilerimize online olarak da hizmet veren uzmanlık tezi çevirisi firmamız yüksek lisans tezi, lisans bitirme tezi, doktora tezi gibi pek çok alanda dil bilgisi ve yazım kuralları doğrultusunda özenli bir çalışma hazırlamakla birlikte tezinizin pek çok insana ulaşmasını sağlamaktayız. Web sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş oluşturarak, uzmanlık tezinizi en doğru şekilde istediğiniz dile çevirmeniz mümkün olmaktadır.

 

Uzmanlık Tezi Çevirisi Ücreti

 

Uzmanlık tezi çevirisi hizmeti kapsamında firmamızdan teklif alabilmek için 0 216 606 29 38 numarasını kullanabilirsiniz. Firmamız piyasada hizmet veren pek çok uzmanlık tezi çevirisi firmasından daha uygun fiyatlar ile daha kaliteli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.