Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Uzmanlık Belgesi Çevirisi

Bir meslek ya da sanat dalı gibi herhangi bir alanda gerekli eğitimden ve sınavlardan geçerek başarılı olan bireylere verilen belgeler uzmanlık belgesi olarak tanımlanır. Uzmanlık belgesinin ülkemiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olarak sunulması gerekir.

 

Uzmanlık Belgesi Çevirisi İhtiyacı Neden Olur?

 

Bu alanda yurt dışı üzerinden eğitimini devam ettirmek isteyen ya da yurtdışında çalışmayı amaçlayan bireylerin ilgili alanlarında uzmanlık belgesi takdim etmesi gerekir. Uzmanlık belgesinin istenilen dile çevrilmesi alanında profesyonel hizmet sunan firmamız bu önemli ve uzmanlık gerektiren belgenin tercüme işleminde son derece titizlikle çalışma yürütmektedir.

 

Uzmanlık Belgesi Çevirisinin Doğruluğu

 

Uzmanlık Belgesi Çevirisi konusunda pek çok dilde profesyonel olarak çeviri hizmeti sunan firmamızın bu önemli belge konusunda büyük bir titizlikle çalıştığını kanıtlanmıştır. Uzmanlık Belgesi Çevirisi hizmeti alınacak olan firmanın konu ile ilgili akademik, mühendislik, teknik ve hukuki konuda da uzmanlığa sahip olması ve doğru bir şekilde tercümesinin yapılması oldukça önemlidir. Bu konuda uzman tercüman ekibi ile çalışan firmamız siparişin hazırlanması ile birlikte konu ile ilgili uzmanlaşmış çevirmene siparişi teslim etmekte ve doğruluğu tam olarak emin olunduktan sonra sipariş tamamlanmaktadır.

 

Online Uzmanlık Belgesi Çevirisi

 

Online olarak istediğiniz her an Uzmanlık Belgesi Çevirisi siparişi oluşturabilir ve tüm aşamalar sizin kontrolünüzde devam ettirilir. Bu konu ile ilgili uzman tercüman kadromuz ile çalışmalar konusunda iletişim kurabilir, siparişiniz ile ilgili taleplerinizi yöneltebilirsiniz. Firmamızın profesyonellik gerektiren Uzmanlık Belgesi Çevirisi çalışmaları hakkında bilgi alabilmek için ve sipariş oluşturabilmek için 0 216 606 2938 numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.