Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Uşak Tercüme Bürosu

Uşak Çeviri Ofisi firmamız profesyonel tercüman ekibi ile müşterilerine teknik çeviri, hukuki çeviri ve akademik çeviri gibi pek çok alanda hizmet sunar. Özellikle uzmanlık gerektiren çeviri hizmetleri konusunda Uşak çeviri ofisimiz tarafından her türlü belgenin çeviri işlemini tamamlanmakta ve profesyonel çevirmen ekibi ile her aşamada kontrol edilmektedir.

Online Uşak Çeviri Hizmeti

 

Online olarak da hizmet veren Uşak Çeviri Ofisi firmamız istenilen belgelerin siparişi oluşturulması konusunda web sitesi üzerinden yardımcı olabilmektedir. Bu kapsamda üyelik işlemlerinin tamamlanması ile birlikte sipariş vermekte ve belgelerinizi yükleyerek talep oluşturabilmektesiniz. Talebin oluşturulması ile birlikte ücret konusunda anlaşma sağlanarak uzman çevirmen kadromuz tarafında hızlı ve titiz bir çalışma başlatılmaktadır.

Uşak Yeminli Çevirmen Kadrosu

 

Sipariş vereceğini belgenin çevresi konusunda 7 gün 24 saat olmak üzere canlı destek ekibi üzerinden fiyat bilgilendirmesi, siparişin aşamaları, soru ve sorunlar konusunda tüm destek sağlanmaktadır. Bu konuda tam anlamı ile müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız, yeminli tercüman kadrosu ile kusursuz bir şekilde çeviri imkânı sağlamaktadır. Uşak Çeviri Ofisi firmamız tarafından siparişi verilen tüm belgelerin güvenli tercüman kadromuz tarafından sağlanarak çalışma başlatılmaktadır.

Uşak Çeviri Ofisi Güvenlik İlkesi

 

Çeviri Ofisi ile çalışmak istediğiniz herhangi bir belgenin 7 gün 24 saat olmak üzere sisteme yüklenmesi ve sipariş oluşturulması mümkündür. Bu kapsamda yüklenecek belgenin hızlı bir şekilde çevrilmesi talebinde bulunabilir, aynı zamanda yeminli tercüme ya da noter onaylı tercüme talebi de gerçekleştirebilirsiniz. Uşak Çeviri Ofisi firmamız ile görüşerek detaylı bilgi almak için 0 216 606 29 38 numarasından iletişim sağlamanız mümkündür.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.