Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ücretli Çeviri

Firmamız tarafından gerçekleştirilen Ücretli Çeviri programımız kapsamında profesyonel bir çeviri hizmeti sağlayabilmek adına müşterilerimizin isteklerini iyi bir şekilde analiz etmekte ve bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında uzmanlaşmış çeviri kadromuz sayesinde şimdiye kadar birçok başarılı çalışmaya imza atmış bulunmaktayız.

 

Profesyonel Ücretli Çeviri

 

Ücretli Çeviri hizmeti veren firmamız internet ortamı üzerinden bilgisayar destekli bir çalışma sürdürmektedir. Bu kapsamda genellikle ücretsiz tercüme imkânları ile karşılaşan müşterilerimiz belge ve metinler konusunda birçok hata ile karşılaşır. Aynı zamanda cümle anlam ve bütünlüğünü bozulmasına sebep olan bu programlar çeviri konusunda birçok sorun ile karşılaşılmasına sebebiyet verir. Ancak firmamız tarafından sunulan Ücretli Çeviri çalışmaları, alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve karşılaşılabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır.

 

Ücretli Belge Çevirisi

 

Kısa sürede çeviri hizmeti veren firmamız müşterilerimize internet üzerinden Ücretli Çeviri konusunda uygun fiyatlar ile pek çok kolaylık sunar. Aynı zamanda ücretli belge çeviri hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin istek ve önerileri ön planda tutularak en kaliteli çalışmalar hazırlanır.

Hangi Dilde Ücretli Çeviri Hizmeti Yapılır?

 

İngilizce, Almanca, Fransızca, Farsça ve Çince başta olmak üzere pek çok tercüme hizmeti sunan profesyonel platformumuz internet üzerinden tüm iller ve ilçeler için kaliteli çeviri hizmeti sunar. Uzmanlık gerektirecek önemli belgelerin çevirisinde müşteri memnuniyetini üst planda tutmayı amaçlar. Bu kapsamda belge çevirisi, noter tasdikli tercüme ya da yeminli tercüman onayı gibi pek çok belgenin istenilen kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmesi mümkündür. Profesyonel çalışmalarımız konusunda bilgi almak ve sipariş oluşturmak için 0 216 606 29 38 numaralı telefon ağı üzerinde bize ulaşabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.