Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Turizm Çevirisi

Turizm, Türkiye ekonomisinin büyük bir kısmını oluşturur. Bu nedenle turizm çevirisi oldukça önemli bir konudur. Turizm sektöründe turistlerin güvenini kazanmak önemli olduğu için çeviri bu sektörde oldukça önemlidir. Turistlerin Türkiye’de kendilerini güvende hissetmeleri adına tercüme hizmetler almaları gerekir. Tercüme bürosu olarak profesyonel tercümanlarımız ile turizm çeviri hizmeti veririz.

 

Turizm Çeviri Bürosu

 

Turizm çevirisi alanında gezi rehberi, menü, web sitesi, araba kiralama ile ilgili metinler, sigorta poliçeleri, tanıtım metinleri, reklam metinleri, müze rehberi gibi farklı metinlerin çeviri işlemini gerçekleştiririz. Uzman tercümanlarımız bu alanda en doğru şekilde tercüme işlemlerini gerçekleştirir. Diğer çevirilerde olduğu gibi turizm çevirisi konusunda da hedef dilin kültürüne hâkim olmak son derece önemli bir konudur.

 

Turizm Çeviri Hizmetleri

 

Turizm çevirisi konusunda her geçen gün ihtiyaçlar daha fazla artar. Bu nedenle bu alanda tercüme hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek turizm çevirisi konusunda profesyonel hizmet alabilirler. Müze rehberi, web sitesi, gezi rehberi, broşürler, menü, tabela, haber bülteni, poster, ülke haritası, tur tanıtımı, formlar, güvenlik anketleri, resmi seyahat belgeleri, şehir haritaları, satış metinleri ve daha pek çok konuda büromuzdan hizmet alabilirsiniz.

 

Turizm Çeviri Fiyatları

 

Tercüme büromuzun turizm çevirisi fiyatları son derece uygundur. Yeminli uzman tercümanlarımız bu alanda titizlikle çalışır. Bu sayede tercüme ile alakalı işlemlerinizde beklemek zorunda kalmadan hizmet alabilirsiniz. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.