Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ticari Çeviri

Ticaret alanında globalleşme nedeni ile tercüme hizmetleri büyük önem kazanmıştır. Çeşitli konularda tercüme hizmetleri alırken uzman ve güvenilir tercüme bürolarından bu hizmetlerin alınması önemlidir. Ticari çeviri yapılacak belgelerde profesyonel tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Akreditif çevirisi, teminat mektubu, vergi levhası çevirisi, kefaletname çevirisi, vekaletname çevirisi, sigorta poliçesi çevirisi, alım satım işlemleri ile ilgili tercümeler, kontrat çevirisi, gümrükleme çevirisi, senet çevirisi gibi pek çok alanda uzman tercümanlarımıza güvenebilirsiniz.

 

Profesyonel Ticari Çeviri Hizmeti

 

Profesyonel ticari çeviri ile ilgili ekiplerimize güvenebilirsiniz. Uzman tercümanlarımız deneyimli oldukları alanlarla ilgili olarak çeviri işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Çevirilerimizin hiçbirinde anlam kayması, cümle eksiklikleri gibi durumlar söz konusu olmaz. Çünkü ekiplerimiz her zaman çalışmalarını titizlikle sürdürür.

 

Ticari Çeviri Bürosu

 

Ticari çeviri konusunda çeviri işlemi devam ederken bilgi almak isterseniz tercümanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü belgenin doğru ve hızlı bir şekilde çevirisini sağlarız. Çalıştığımız çevirmenlerimizin tamamı uzun yıllardır sektörde hizmet vermiş deneyimli kişilerdir. Bizden aldığınız hizmetlerde öngörülen tarihi geçirmeden çeviri işlerinizi teslim ederiz. Bu sayede herhangi bir sıkıntıya düşmezsiniz.

 

Ticari Çeviri Fiyatları

 

Ticari çeviri fiyatlarımız oldukça uygundur. İngilizce, Rusça, Almanca, Arapça, Çince gibi farklı dillerde çevirileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belgelerin içeriğine bağlı olarak konu ile ilgili bilgisi olan tercümanlarımız ile çalışırız. Tercümanlarımız tüm işlerde kaliteli bir çalışma ile işi tamamlar 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.