Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tıbbi Rapor Çevirisi

Tıbbi rapor çevirisi konusunda uzman tercümanlardan hizmet almak gerekir. Uzman tercümanlarımız tıbbi rapor tercümesi ihtiyaçlarında müşterilerimize yardımcı olur. Ameliyat raporu, sağlık raporu, heyet raporu, tıbbi metin çevirisi, hasta raporu, radyoloji tetkik raporu, epikriz raporu, onkoloji raporu gibi sağlıkla alakalı raporların çevrilmesi konusunda uzman tercümanlarımıza güvenebilirsiniz. Tıbbi rapor çeviri konusunda ekiplerimiz her zaman profesyonel hizmetler verir.

 

Tıbbi Rapor Çeviri Bürosu

 

Tercüme büromuz Çince, Japonca, İngilizce, Arapça gibi çeşitli dillerde tıbbi rapor çevirisi hizmeti verir. Yeminli tıbbi rapor tercümesi ya da noter onaylı tıbbi rapor tercümesi konusunda tercümanlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında uzman tercümanlarımız farklı ek hizmetleri ile de müşterilerimiz ile ilgilenir.

 

Tıbbi Rapor Çevirisi Hizmetleri

 

Tıbbi rapor çevirisi konusunda uzman tercüman ekibimiz sizlere profesyonel çeviri hizmeti sunar. Bunun yanında apostil onaylı, noter onaylı tıbbi rapor çevirisi veya yeminli tıbbi rapor çevirisi işlemleri için de büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Belgeleriniz için vereceğimiz tercüme hizmetleri son derece uygun fiyatlıdır. Tıbbi rapor çeviri işlemlerinden deneyimli ve konu ile ilgili bilgisi olan tercümanlarımız hizmet verir.

 

Tıbbi Rapor Çevirisi Fiyatları

 

Büromuzun tıbbi rapor çevirisi fiyatları son derece uygundur. Tercümanlarımız hem tıbbi terminoloji hem de stil konusunda bilgilidir. Bu sayede çeviri işlemleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Tıbbi rapor çeviri işlemlerinde yerleştirmelerin doğru bir şekilde yapılması önemlidir. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.