Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Online Tercüme Bürosu

Express Online Tercüme Bürosu olarak, dijital ortamda bulunmanın sağladığı imkânlar ile müşterilerimize hızlı ve kaliteden ödün vermeden profesyonel çeviri hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlıklarına ve tecrübelerine göre özenle seçilmiş yeminli tercüman kadromuz ile online çeviri ihtiyaçlarınıza uygun ve hızlı çözümler üretiyoruz. İlk siparişlerinizde geçerli %20 indirim fırsatı için dosyanızı yükleyin, çeviriniz hemen başlasın!

Videoyu oynat

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları önlemek için, çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Tercüme Hizmeti Fiyatları

Tercüme hizmetleri asla popülerliği yitirmeyen ve her daimde böyle olacak bir hizmettir. Çünkü uluslararası ticarette ve antlaşma ve sözleşmelerde her defasında iletişim için kişilerin bu hizmete ihtiyacı vardır. Bu hizmeti almak herkes için son derece önemli ve gerekli bir durum olmaktadır. Profesyonel tercüme hizmeti almak kişilerin herhangi bir sorun yaşamamasını garanti edebilecektir. Bireysel olarak tercüme hizmeti sunan birçok kişi varken bunun yerine tercüme bürolarını tercih etmek her zaman çok daha profesyonel hizmet almanın garantisi olmaktadır.

Tercüme fiyatları hizmet aldığınız ekibimin kalitesine ve sunmuş olduğu hizmete göre değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle aslında alacağınız hizmeti kalitesi için fiyat konusunu çok fazla düşünmemeniz gerekir. Bizler bu alanda sizlere hem kaliteli hem de son derece uygun fiyatlı tercüme hizmeti sunmaktayız.

Tercüme Hizmeti Neden Alınır?

Tercüme hizmeti almak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan biri doğal olarak bu hizmeti nasıl alacakları ve nasıl bir yol izleyecekleridir. Tercüme hizmetleri kişilerin hem iş hayatında hem de eğitim hayatında sıklıkla ihtiyaç duyabildiği önemli bir hizmettir. Bu nedenle de bu hizmeti kimden nasıl alınacağı konusu son derece önemli olmaktadır. Bu konuda bilgi almak isteyenlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Tercüme hizmeti almak için yapılması gerekenler şöyle olmaktadır;

Tercüme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tercüme fiyatları belirlenirken öncelikle kişilere hangi dillerde tercüme hizmeti verilecek buna dikkat edilir. Farklı dillerde tercüme hizmeti farklı fiyatlandırmada olabilmektedir. Dilin zorluğuna ve bu konuda hizmet veren kişilerin yoğunluğuna göre fiyatlandırma değişmektedir. Çevrilecek olan metnin niteliği ve teknik bir içerik olması durumu da ayrıca metnin ücretini belirleyen önemli bir unsur olmaktadır. Metin ne kadar dikkat ve özen gerektiren bir çalışma ise ücretlendirme de ona göre olacaktır. Kısacası Tercüme fiyatları elinizdeki metne göre değişmekte ve buna göre fiyat belirlenmektedir.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Çeviri Mümkün

Çevrilmesi gereken dosyanın kelime sayısı arttıkça çeviri maliyeti de artar. Bu artışı mümkün olduğu kadar azaltmak adına endüstriyel düzey bilgisayar destekli çeviri araçları kullanırız. Bu sayede Word ortamındaki dosyalarınızda rakamlar, tekrar eden cümleler veya kelimeler için hiçbir ücret ödemezsiniz. Bu araçlar hem maliyeti düşürür, hem de çeviri kalitesini artırır.

Tercüme Fiyatları Hizmeti için Sıkça Sorulan Sorular

Express Tercüme bürosundan nasıl Tercüme Fiyatları hizmeti alabilirim?

Tercüme Sipariş sayfasından sipariş vererek ya da bize sağ altta bulunan canlı destek bölümünden, 0216 606 29 38 WhatsApp hattımızdan veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla Tercüme Fiyatları dosyanızı göndererek fiyat ve teslimat bilgisine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Tercüme ücretlerinde kredi kartı geçerli mi?

Online Tercüme Sipariş sayfamızdan yapacağınız tercüme siparişlerinde kredi kartıyla ödeme seçeneği mevcuttur.

Express Tercüme bürosundan Tercüme Fiyatları hizmeti almak için ödememi nasıl yapabilirim?

Tercüme Fiyatları hizmetinin ödemesini, sipariş sayfamızdan sipariş oluşturarak ya da çeviri için onayınız alındıktan sonra size gönderilecek olan online ödeme bağlantısından veya vereceğimiz banka hesaplarımıza yapabilirsiniz. Online olarak yapılan ödemelerde kredi kartı geçerlidir.

Aldığım Tercüme Fiyatları hizmeti için çeviri dışında ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Express Tercüme bürosu, kaşe ve imza gerektiren Tercüme Fiyatları hizmetleri için ekstra ücret talep etmez. Yaptırdığınız Tercüme Fiyatları için yalnızca çeviri bedelini ödersiniz. Sanılanın aksine, yeminli tercüman kaşe işlemleri ücretli değildir.

Tercüme Fiyatları ücretleri neye göre hesaplanıyor?

Tercüme Fiyatları ücretleri, yapılacak olan tercümenin diline, kelime sayısına ve türüne göre hesaplanır. Eğer kelime sayısı sayılamıyorsa, Tercüme Fiyatları ücreti belgenizin sayfa sayısına ve yoğunluğuna göre hesaplanır. Dosyanızla ilgili net bir fiyat bilgisi edinmek için Online Tercüme Sipariş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Noter tasdikli yeminli tercüme fiyatları neye göre belirlenir?

Noter tasdikli yeminli tercüme ücretleri, çeviri bedeli ve noter tasdik ücretinin toplamıyla belirlenir. Noter tasdikli tercümelerde tasdik ücreti, yine tercüme diline ve sayfa yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Noter tasdik ücretlerini noterler belirlediği için Express Tercüme’nin bu fiyata müdahale etme şansı maalesef yoktur.

Verdiğiniz Tercüme Fiyatları hizmetine nasıl güvenebilirim?

Tercüme Fiyatları işlemleriniz, sadece ilgili alanda uzman ve tecrübe sahibi yeminli tercüman personellerimize atanmaktadır.

Online Tercüme Bürosu Nasıl Bulunur?

Online olarak hizmet veren bir tercüme bürosu olan Express Tercüme, kullandığı sistemler ile müşterilerinin kolay ve hızlı bir şekilde çeviri hizmeti almasını sağlamayı amaçlar. Öncelikle daha önce de vurguladığımız gibi tercüme hizmeti alırken bulduğunuz Tercüme Fiyatları büroları konusunda çok dikkatli ve özenli olmanız gerekir. Hizmet aldıktan sonra mağdur olmamak ve sorun yaşamamak için profesyonel kişilerden destek almanız şarttır. Express Tercüme olarak uzman yeminli tercüman kadromuzla müşterilerimize gereken profesyonel tercüme hizmetini verebiliyoruz. Üstelik sizlere hizmet verirken herhangi bir sorun yaşamayacağınızın rahatlıkla garantisini verebilmekteyiz. Hizmet almak için bizlere iletişim adreslerimizden veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürolarının Görevleri Nelerdir?

Tercüme bürolarının temel görevi insanlara farklı dillerde çeviri hizmeti vermektir. Bir dil üzerinde hakimiyete sahip olmak ve metinlerin anlamlarını koruyarak o dillere çevrisini yapmak kesinlikle kolay bir süreç değildir. Özellikle bu alanda hata yapmamak adına kişileri çok dikkatli ve özenli olması gerekir. Tercüme Fiyatları hizmeti de son yıllarda oldukça popülerleşen ve büro ortamında sunulan tercüme hizmetlerinin online platform üzerinden sunulması mantığıyla çalışan bir hizmet türüdür. Müşterilerimiz, kullandığımız sistemler sayesinde online ortamda hızlı ve pratik bir şekilde çeviri siparişi verebilmektedir. Bu da müşterilerimiz için son derece pratik ve kolay bir hizmet haline gelmiştir. Tercüme bürolarının temel görevlerinden biri de farklı dillerde çeviriye ihtiyaç duyan kişiler ile o alanda uzmanlığa sahip tercümanları bir araya getirmektir. Dünyanın birçok farklı dilinde tercüme hizmeti vermek istediğinizde bu alanda uzmanlığa sahip ekip arkadaşlarına ihtiyacınız olabilir. Express Online Tercüme Bürosu olarak, bünyemizde görev alan profesyonel tercümanlar ile birlikte birçok önemli dilde sizlere destek vermekteyiz.

Tercüme Büroları Çalışma Saatleri Nelerdir?

Tercüme büroları genellikle hafta içi sabah 9:00 ila akşam 17:00 arasında açıktır. Express Online Tercüme Bürosu online çalışma prensibini benimsediği için, çalışma saatleri konusunda diğer bürolara kıyasla çok daha daha esnek olabilmektedir. Bu sayede bize tüm iletişim kanallarımızdan hafta içleri sabah 8:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise sabah 9:00 ile akşam 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca online sipariş sistemimiz sayesinde tüm tercüme siparişlerinizi 7 gün 24 saat verebilirsiniz.

Tercüme Hizmeti Nedir?

Tercüme hizmeti kişilere veya kurumlara farklı dillerin yine farklı dillere çevrilmesi sürecine verilen addır. Yurtdışı bağlantılı işler yapan veya başvuru süreçlerinde kullanılmak üzere hazırlanması gereken metinlerde bu çeviri desteği son derece önemli olmaktadır. Sadece Türkçe dillerinden, diğer dillere değil ayrıca birçok dünya dilinden Türkçeye tercüme hizmeti de kişilerin veya kurumların en fazla tercih ettiği hizmetler arasında yer alıyor. Express Online Tercüme Bürosu olarak, birçok önemli dünya dilinde profesyonel tercüme hizmeti veriyoruz.

Tercüme Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tercüme hizmeti alırken kişilerin bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekir. Yanlış veya eksik tercüme gibi hatalar çeviri hizmeti alan kişiler için hem maddi hem de manevi olarak pahalıya mal olabilir. Express Online Tercüme Bürosu, çevirilerinizi sıkı bir kalite kontrol sürecinden geçirerek hata payını en aza indirmeyi amaçlar. Express Online Tercüme Bürosu, bünyesinde bulunan 120’ye yakın profesyonel tercüman kadrosuyla size en kaliteli ve en hızlı tercüme hizmetini vermeyi garanti eder.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.