Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tez Abstract Çevirisi

Tez ve makalelerde yer alan abstract kısmı özet bilgi olarak tez ve makalenin başında yer alır. Tez abstract çevirisi büromuzda akademik çeviri kapsamında yer alır. Yüksek lisans ile doktora tezleri ve akademik makalelerde konuyu özetleyen bir özet kısmı bulunur. Abstract kısmı bir makale dilinde bir de İngilizce dilinde yazılır. Özet kısmının tercümesi konusunda büro tercümanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Tez Abstract Çevirisi Nasıl Olmalıdır?

 

Akademik makaleler genelde sayfalarca sürer. Bu nedenle okuyucular öncelikle makalenin özet bölümünü okuyarak makaleyi okuyup okumayacağına karar verir. Tez abstract çevirisi bu nedenle son derece önemlidir ve profesyonel tercümanlar tarafından yapılması son derece önemlidir. Abstract kısmında makale konusunun neden seçildiği, araştırma yöntemleri, araştırma konusu gibi çeşitli bilgiler yer alır.

 

Abstract Çevirisinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Tez abstract çevirisi akademik makalelerin özeti şeklindedir. Bu nedenle bu hizmet akademik çeviri kapsamında yer alır. Uzman tercümanlarımızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel tercümanlarımız tez özet kısımlarını en iyi şekilde hazırlar. Burada makalenin kendi kadar yoğun bir dil yer almaz. Ancak yine de tez özeti yazılırken terminolojiye dikkat edilmesi önemli bir konudur.

 

Tez Abstract Çeviri Ücretleri

 

Büromuz tez abstract çevirisi ücretlerini gayet makul tutar. Bizden alacağınız tercüme hizmetlerinden memnun kalırsınız. Abstract çevirisi konusunda da tercümanlarımız oldukça titiz davranır. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.