Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tercüme Programı

Globalleşen dünyada teknolojinin gelişmesi ile birlikte tercüme programı kullanılmaya başlamıştır. Dil bariyeri ticari ilişkilerin etkilenmesine neden olur. Bu sorunlar çeviri programları sayesinde giderilebilirler. Şirketler uluslararası pazarlarda markasını tanıtmak istiyorsa kitlelere hitap etmek adına tercüme programı kullanabilir. Bunun için geliştirilmiş olan çeviri programlarımız bulunur. Firmamızda hem tercümanlarımızdan hem de çeviri programlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Profesyonel Çeviri Hizmetleri

 

Tercüme hizmeti almayı düşünen kişiler bu hizmeti profesyonel firmalardan almalıdır. Profesyonel tercümanlarımız pek çok alanda tercüme hizmeti verir. Bunun yanında tercüme programı içeriklerinden yararlanılabilir. Ancak bazı belgelerin çevirisinde yeminli tercümen, noter onayı gibi durumlar söz konusudur. Büromuz ile iletişime geçerek her türlü belgenizin tercüme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tercüme Bürosu Hizmetleri

 

Tercüme bürosu seçimlerinde dikkatli olmak son derece önemli bir konudur. Tercüme programı yöntemi ile bir yere kadar çeviriler gerçekleştirilebilir. Büromuz bünyesinde çalışan tercümanların tamamı deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Bu sayede her türlü belgenizin en iyi şekilde tercüme edilmesini sağlarız. Uzman ekiplerimiz titizlikle ve hızlı bir şekilde çalışarak kısa sürede tercümelerinizi tarafınıza teslim edecektir.

 

Uzman Tercüme Hizmetleri

 

Tercüme programı kullanmak kimi şirketlere kolay gibi gelse de tercümanlardan alınan profesyonel hizmetler gibi olmaz. Özellikle resmi belgelerin tercüme edilmesinde yeminli tercümanlara ihtiyaç duyulur. Ekiplerimiz her türlü belgenin kısa sürede tercüme edilmesine olanak sağlar. Bunun yanında tercüme hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlıdır. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.