Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tercümanlık Başvurusu

Firmamız tercümanlık konusunda başarılı tercümanlar ile çalışmayı tercih eder. Bu nedenle tercümanlık başvurusu her zaman ince eleyip sık dokunur. Firmamız uzun yıllardır tercüme hizmetleri veren başarılı bir firmadır. Bu nedenle tercümanlarımızın profesyonel ve deneyimli olması bizim için son derece önemlidir. Tercümanlarımızın tamamı yeminlidir. Profesyonel hizmetlerimizin yanında çalışmalarımızı her zaman titizlikle yürütürüz.

Tercüme Hizmetlerinde Tercümanın Önemi

 

Tercüme hizmetlerinde profesyonel tercümanlar ile çalışmak son derece önemlidir. Tercümanlık başvurusu ile bize başvuracak olan tercümanlar arasından deneyimine ve profesyonelliğine güvendiğimiz tercümanlar ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Tercümanlık başvurusunda bulunurken büromuza çeviri denemesi gönderebilirsiniz. Çeviri denemeleri uzman tercümanlarımız tarafından kontrol edilir. Başvurunuzda başarılı olmanız durumunda büromuzda profesyonel yeminli tercüman olarak çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

 

Profesyonel Tercüme Hizmetleri

 

Tercümanlık başvurusu sonrasında başarılı olan ve bünyemizde çalışmaya başlayan tercümanlarımız çalışmalarını her zaman profesyonel bir şekilde yürütür. Tercümanlarımızın belirtilen süreler içerisinde işlerini teslim etmesi önemlidir. Bu bağlamda tercümanlarımızın disiplinli bir şekilde çalışması bizim için son derece önemlidir. Yeminli tercüman olarak büromuzda çalışmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

 

Profesyonel Çevirmenlik

 

Tercümanlık başvurusu esnasında dikkat ettiğimiz en önemli nokta profesyonel tercümanlar ile çalışmanın bizim için son derece önemli olmasıdır. Büromuz çeşitli tercüme hizmetleri ile alakalı olarak çalışmalarını sürdürür. Deneyimli ve profesyonel tercümanlarımız kaliteli hizmetler verir. Titizlikle çalışmalarını sürdüren tercümanlarımızın işleri başka tercümanlar tarafından kontrol edilir. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.