Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tercümanlarımızı Nasıl Seçiyoruz?

Tercüme bürosu olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına tercümanlarımızı uzun süreli değerlendirmeler sonucunda seçeriz. Tercümanlarımızı nasıl seçiyoruz konusunda son derece dikkatliyiz. Belgelerin kaliteli bir şekilde çeviri işleminin gerçekleşmesi için doğru tercüman seçimi son derece önemli bir konudur. Büromuz bünyesindeki tercümanların tamamı alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşur.

 

Konuya Uygun Tercüman Seçimi

 

Tercümanlarımızı nasıl seçiyoruz kapsamında konuya uygun tercüman seçimine dikkat ederiz. Özellikle teknik konularda tercümanlık yapacak olan kişilerin daha önceden bu işi yapmış olması ve deneyimli olması son derece önemlidir. Dil terminolojisine sahip tercümanlar ile çalışmaya dikkat ediyoruz. Vermiş olduğumuz tercüme hizmetlerinde müşterilerimizin memnun kalması önemlidir. Bu nedenle tercüman seçimlerinde de profesyonel kişiler ile çalışmaya dikkat ederiz.

 

Tercüman Seçiminde Yeterliliğe Önem Veriyoruz

 

Tercümanlarımızı nasıl seçiyoruz diye merak edenler için tercümanın yeterliliği de bizim için önemlidir. Tercüman seçimlerimizde bu kişilerin yeminli tercüman olmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanında tercümanın eğitim durumu, diğer çalışmaları gibi özellikleri de bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak adına tercüman seçimlerimizde her zaman titiz bir tutum sergileriz.

 

Tercüman Adayları ile Yapılan Görüşmeler

 

Tercümanlarımızı nasıl seçiyoruz konusunda tercüman adayları ile öncesinde bir ön görüşme gerçekleştiririz. Bu aşamada tercümanın duruşu, bilgisi, deneyimleri ile ilgili sorular sorarız. Bu konuda titiz bir şekilde tercüman seçimini gerçekleştiririz. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.