Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Temlikname Çevirisi

Temlik, bir mülkün başka birine devredilmesine verilen isimdir. Bu durumun resmiyete dökülmesi de temlikname olarak isimlendirilir. Temlikname çevirisi, mülk ya da bir hakkın başka birine geçtiğini ifade eden belgenin hedef bir dile çevrilmesi işlemidir. Uzman tercümanlarımızdan temlikname çevirisi ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Çeviri bürosu olarak temlikname çeviri işlemlerinde orijinal belgeye bağlı kalarak bu işlemleri gerçekleştiririz.

 

Temlikname Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Temlikname mal mülkiyetinin tüm hakları ile bir başkasına verilmesine verilen isimdir. Temlikname çevirisi farklı amaçlar için gerçekleştirilebilir. Temlikname belgesi genelde bir borcun ödenmesi amacı ile kullanılır. Bu çeviri uluslararası şirketlerin ihtiyaç duyduğu bir çeviri türüdür. Temlik taşınır veya taşınmaz malların başka birine bir bedel karşılığında verilmesidir. Çeviri işleminin orijinal metne bağlı kalarak yapılması önemli bir konudur.

 

Temlikname Çevirisi Hizmetleri

Büromuz temlikname çeviri hizmetlerinde güvenilir ve doğru bir şekilde çevirileri gerçekleştirir. Bu nedenle her türlü çeviri işleminiz için profesyonel tercümanlarımıza güvenebilirsiniz. Acil çeviri gerektiren hizmetlerde bizimle iletişime geçerek belgenin acil olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Deneyimli tercümanlarımız hızlı bir şekilde tercüme işlemini gerçekleştirir.

 

Kapsamlı Temlikname Çeviri Hizmetleri

 

Temlikname çeviri ve diğer belgelerin çevirisi ile ilgili profesyonel tercümanlarımıza güvenebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli olan tercümanlarımız pek çok belgenin profesyonel bir şekilde çevirisinin yapılmasını sağlar. Bunun yanında temlikname çeviri hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlıdır. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.