Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Teknik Şartname Çevirisi

Teknik şartname, hizmet ya da ürünle alakalı bilgilerin bulunduğu dokümanların genel ismidir. Teknik şartnameler sözleşmede açıklanamayan ya da yetersiz açıklanan konuların açıklanmasında kullanılan bir belgedir. Tercüme büromuz teknik şartname çevirisi ile ilgili uzman tercümanları ile hizmet verir. Firma olarak sektörün yeniliklerini yakından takip ederek tercüme hizmetleri veririz.

 

Teknik Şartname Tercüme Hizmeti

 

Teknik şartname çevirisi hizmetlerinde yeminli tercümanlarımız ile sizlere yardımcı oluruz. Deneyimli ve uzman kadromuz tercüme hizmetlerini titizlikle yürütür. Bu sayede sizleri zor durumda bırakmadan işlerinizin çözülmesini sağlarız. Noter onaylı olarak teknik şartnamelerin tercüme işlemlerini gerçekleştiririz. İster mail isterseniz de kargo ile belgelerinizin size ulaştırılmasını sağlarız. Müşteri bilgilerini sadece tercüme işlemini gerçekleştirecek tercümanımız ile paylaşırız. Müşterilerimizin belge gizliliğine önem veririz.

 

Teknik Şartname Tercüme Bürosu

 

Teknik şartname çevirisi İngilizce, Rusça, Almanca gibi pek çok dilde gerçekleştirilebilir. Dilediğiniz zaman büromuz ile iletişime geçerek çeviri hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız hizmetlerde kısa sürede size geri dönüş sağlarız. Profesyonel tercümanlarımız size günün her saati hizmet verir. Tercüman hizmeti konusunda firmamızdan şeffaf hizmet alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Teknik Şartname Çevirisi

 

Büromuzun teknik şartname çevirisi son derece uygun fiyatlıdır. Tercüme büromuz tüm hizmetlerini uygun fiyatlara sunar. Bu sayede tercüme büromuzdan kaliteli çeviri hizmetlerini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Teknik şartname çeviri konusunda profesyonel tercümanlarımız işini titizlikle yürütür. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.