Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tekirdağ Tercüme Bürosu

Tekirdağ çeviri ofisi olarak müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun kalmasına özen gösteriyoruz. Tercüme işlemlerinin kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için tercümanların deneyimli olması ve bunun yanında bilgi birikiminin bulunması son derece önemli bir konudur. Firmamız tercüme alanında uzun yıllardır başarılı işlere imza atmış ve sektörde tanınan bir firmadır.

 

Kaliteli Çeviri Hizmetleri

 

Tercüme hizmetleri genelde basit bir iş gibi görülür. Ancak hatalı ya da eksik olarak gerçekleştirilen tercümeler insanların sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bu nedenle çeviri konusunda doğru ve uzman tercümanlar ile çalışmak son derece önemlidir. Tekirdağ çeviri ofisi olarak her zaman müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarız. Tercümanlarımız çeviri işlemlerini gerçekleştirdikten sonra belgelerin sıkı bir şekilde incelemesini gerçekleştirerek tarafınıza bu şekilde teslim ederiz.

 

Uzman Tercümanlar ile Çeviri Hizmetleri

 

Tercümanlarımızın gerçekleştirmiş olduğu çeviriler uzman editörlerimizin onayından sonra müşterilerimize teslim edilir. Tekirdağ çeviri ofisi olarak bu konuda çok titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Çeviride hata payının en aza indirilmesi adına ileri düzey kontrol araçları ile çevirilerin kontrolünü sağlarız. Hangi alanda çeviriye ihtiyacınız varsa o alanda uzman olan tercümanlarımız ile çalışmalarınız yürütülür.

 

Güvenilir Tercüme Ofisi

 

Tekirdağ çeviri ofisi firmamıza gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması sayesinde korunur. Bu sayede müşterilerimiz onay vermeden belgeler kimselere gösterilmez. Çeviri teslim işlemi gerçekleştirildikten sonra dosyalarınızı 1 hafta saklar sonrasında ise sileriz. Bu sayede belgelerinizin ve sizin güvenliğinizi sağlarız. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.