Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Taahhütname Çevirisi

Taahhütname, karşılıklı bir şekilde imzalanan sözleşmelere verilen genel isimdir. Bu sözleşmeler en az iki kişi arasında imzalanmalıdır. Bu sözleşmeler genelde ticari amaçlı ya da kamu kurumlarında işlemler için kullanılır. Taahhütnameler imzalatan tarafa birtakım yükümlülükler sunar. Bu yükümlülüklerinin yerine getirilmemesi durumunda yasal süreç başlatılır. Taahhütname çevirisi günümüzde ihtiyaç duyulan bir çeviridir. Bu çeviriler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Taahhütname Çevirisi Neden Gerekli?

 

Taahhütname çevirisi bazen insanlar için gerekli olabilir. Bunun yanında bu çeviriyi yapan tercümanların hukuki alanda bilgisinin olması da önemli bir konudur. Bünyemizde çalışan tercümanlarımız bu çeviri işlerini hukuki çerçevede gerçekleştirir.

 

Taahhütname Çevirisi Yapacak Tercümanların Özellikleri

 

Taahhütname çevirisi yapacak olan tercümanlarımız hem çeviri yapacak dile hem de Türkçeye hakimdir. Çevirmenlerimiz her iki dile de son derece hakimdir. Bunun yanında çevirmenlerimiz hukuki konular ve taahhütname ile ilgili terimler ile ilgili de bilgi sahibidir. Tercümanlarımız, taahhütname konusunda deneyimli olmasının yanında son derece bilgilidir. Bu nedenle çevirileriniz uygun üsluplar ile ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanında taahhütnamenin standart bir tercüme şeklinde değil belgelerin kullanılacağı ülkedeki hukuk yönetmeliklerine uygun bir şekilde hazırlanması gerekir. Tercümanlarımız belgeleri bu doğrultuda hazırlar.

 

Taahhütname Çeviri Fiyatları Nasıldır?

 

Taahhütname çevirisi için hem noter hem de çeviri onayı için ücretlendirme yapılır. Çevirilerde ücretlerimiz genelde dil çiftine, teslim süresine ve kelime sayısına göre değişiklik gösterir. 0216 606 29 38 numarasından iletişim kurabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.