Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sosyal Medya Çeviri

Teknoloji ve onun gelişimi ile paralel olarak sosyal medya da bu durumdan nasibini almıştır. Özellikle 2000’li yılların başlarından itibaren çeşitli sosyal medya uygulamaları dünya genelinde yaygınlaşmış ve sıklıkla sosyal medya içerikleri yoğun bir biçimde üretilir olmuştur. Bireysel amaçların dışında pazarlama açısından da sosyal medya içerikleri daha çok üretilir olmuştur. Özellikle sosyal medya içerikleri pazarlama alanında farklı ülkelerde kolay ulaşılır olduğu için sosyal medya çeviri hizmetine duyulan ihtiyaç artmıştır.

 

Sosyal Medya Çeviri Hizmeti

 

 

Gerek bireysel amaçlarla gerekse pazarlama amaçlı olarak ürettiğiniz sosyal medya içeriklerinin hem ulusal hem de küresel düzeyde ulaşılabilir olması açısından sosyal medya çeviri hizmeti gerekliliği doğmuştur. Bu sayede ürünler ve içerikleri çok daha kolay bir şekilde küresel piyasalarda ulaşılabilir hale gelmiştir.

 

 

Sosyal Medya Çevirileri Zordur

 

 

Özellikle kullanılan Hashtag gibi kavramlar sosyal medya çevirileri yaparken karşımıza zorlaştırıcı bir etki olarak ortaya çıkmaktadır. Hele ki yer yer bu içeriklerde yeni sözcük öbekleri, yeni kavramlar ve hatta kelimeler de yer almaktadır.   Bu durum çevirmenin kafasını karıştırır. Bu yüzden çoğu çeviri ofisi bu işleri almak istemez. Ancak sizler bu tür sıkıntıları yaşamamak adına profesyonel olarak uyun fiyatlarla sosyal medya çeviri hizmeti olarak bizlerden güvenle alabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Çeviri Hizmeti Firmamız

 

 

Firmamız sosyal medya çeviri hizmeti vermektedir. Sizler de 0216 606 29 38 numarasını arayarak sosyal medya çeviri hizmetini uygun fiyatlarla bizlerden alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.