Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Son Okuma Hizmeti

Son okuma hizmeti genel olarak metinler için ihtiyaç duyulan bir çeviri çalışmasıdır. Akademik çeviriler, teknik çeviriler, uzmanlık çevirileri gibi çoğu alanda görülmektedir. Basın ve yayıncılık için kullanılan bu terim aslında çeviri veya basın yayın için bir aşamaya verilen bir isimdir. Çeviri alanında ele alınan bir proje çevirmenlerce tercüme edilir. Editör tarafından düzenlendikten sonra en sonda son okuma aşamasına geçer. Bu yüzden bu hizmeti genellikle tek bir hizmet olarak değil de paket olarak sunulabilir. Ancak başlı başına son okuma hizmeti de alınabilir.

 

Son Okuma Hizmeti Kapsamı

 

 

Son okuma hizmeti genel olarak bakıldığında bir tür kontrol aşamasıdır. Bütün türdeki çevirileriniz için uygun olup başka çeviri ofisleri tarafından yapılan çeviriler için de hizmet alabilirsiniz. Tercüme aşaması, editör aşaması ve son okuma aşaması genellikle tek bir firma üzerinden yapılması daha sağlıklı ve yerinde bir işlem olacaktır. Bütün metini ve çeviriyi kapsayan bir hizmettir.

 

 

Son Okuma Hizmetini Kimler Alır?

 

 

Özellikle çeviri yapan çevirmenler editör ve son okuma hizmetini tek başına yapamaz. Zaten her bir aşama uzmanlık bilgisi farklı olan bir aşamadır. Bu yüzden bütün çevirilerinizde tek bir kişi tarafından verilmesi doğru olmaz.

 

Son Okuma Hizmeti Yapan Firmamız

 

Firmamız son okuma hizmeti yapan bir firmadır ve alanında uzman bir kadroya sahiptir. Sizler de son okuma çeviri hizmetini doğru ve güvenilir bir şekilde almak için çeviri ofislerimizi ziyaret edebilir, 0216 606 29 38’i arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.