Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sivas Tercüme Bürosu

Sivas Çeviri Ofisi olarak Sivas bölgesinde ihtiyacınız olan resmi, özel, edebi veya akademik nitelikteki evraklarınızı ulusal dilden yabancı bir veya birkaç dile ya da yabancı dillerden ulusal dile olacak şekilde çeviri hizmeti veriyoruz. Sivas Çeviri Ofisi olarak ihtiyacınız olan çeviri hizmetini yeminli veya yeminsiz bir şekilde bizlerden alabilirsiniz.

 

Çeviri Ofisi Fiyatları

 

 

Çeviri ofisi fiyatları çevirinin niteliğine göre değişebilir. Bazen kelime bazlı iken bazen de sayfa bazlı olarak verilir. Burada bazen şablon niteliğindeki çevirilerde genellikle sayfa, edebi veya teknik konulardaki çevirilerde kelime başına ücret alınır. Yeminli veya yeminsiz tercüme hizmeti durumu da fiyatı etkilemektedir. Uygun fiyatlara, bütçenize uygun Sivas Çeviri Ofisi hizmeti almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Güvenilir Çeviri Ofisi Hizmeti

 

 

Çeviri ofislerinden alacağınız hizmet doğru, yasal ve özel düzenlemelere uygun, gerekli dil bilgisi ve yazım kuralları çerçevesinde özel olarak almanız gereken bir hizmettir. Bu durum özellikle yeminli tercüme hizmeti için ayrı bir önem arz eder. Sizler de yeminli veya yeminsiz fark etmeksizin resmi veya özel evraklarınızın, edebi metinlerinizin çevirisinde bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Çevirinin türü ve niteliğine göre yeminli veya yeminsiz yapılan çeviri hizmeti teknik bilgi sahibi uzman bir çevirmen kadrosu tarafından özel olarak verilmektedir. Sivas Çeviri Ofisi hizmeti almak için 0216 606 29 38’i arayarak ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.