Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Şirket Devri Çeviri

Şirket devri sözleşmeleri, genellikle sahip olunan şirket türünün uygun bir şekilde belirli kişi ve kurumlara devredilmesi için özel olarak hazırlanan sözleşmelerin genel adıdır.  Sahip olduğunuz şirketin tamamı veya bir kısmını başka bir kişiye aktarmanız gereken durumlarda özel olarak hazırlanan bu sözleşme belirli yasal düzenlemelere uygun olarak düzenlenmelidir. Herhangi boşluktan uzak, herkesin doğru, nesnel ve tek bir anlam çıkaracağı şekilde işin uzmanı kimseler tarafından düzenlenmelidir. Şirket devri çeviri hizmeti sayesinde şirketinizin devir sözleşmesini bir başka kişi ve kurumlar için yabancı bir dile çevirebilirsiniz.

 

Şirket Devri Sözleşmeleri Neden Çevrilir?

 

 

Sahip olduğunuz şirketin tamamı veya bir kısmını bazı durumlarda özel olarak yabancı kişi veya firmalara devretmeniz gereken genel ve özel durumlar olabilir. Bu durumlara örnek verilecek olursa; yeni bir şirket açmanız gerekebilir, şirketinizin sermayesini artırmak isteyebilirsiniz gibi genel ve özel nedenler sıralamak mümkündür. Şirket devri çeviri hizmetini alarak sizler de şirket devri sözleşmelerinizi yabancı bir dile veya yabancı bir dilden ulusal dile çevirtebilirsiniz.

 

Şirket Devri Sözleşmeleri Çeviri Hizmeti

 

 

Şirket devri çeviri hizmetini alacağınız çeviri ofisinin size çeviriyi doğru, net ve anlaşılır, kanuni düzenlemelere uygun olarak yapması gereklidir.  Bu yüzden gerekli alanlarda uzman bir çevirmen tarafından bu devir sözleşmeleri hazırlanmalıdır.

 

Şirket Devri Çeviri Hizmeti Veren Firmamız

 

 

Bazı durumlarda bu sözleşmeler çok sayıda sayfadan oluşabilir. Bu yüzden sizler de şirket devri çeviri hizmeti almak için 0216 606 29 38 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.